muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 4 Aralık 2018, Saat 11:44 0 Yorum

» AKPARTİ ADAY ADAYLARINDAN BİRLİK VE DESTEK MESAJI

AKPARTİ ADAY ADAYLARINDAN BİRLİK VE DESTEK MESAJI

Bu haberi sosyal medyada paylaş

AK Parti İl Genel Meclisi, Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunu yaparak birliktelik ve destek mesajı verdiler.

Bozüyük AK Parti kurucu ilçe başkanı ve son döneme kadar ilçe başkanlığı yapmış Kurucu yönetim kurulunda yer almış, il, ilçe yönetim kurullarında, partinin her kademesinde görev almış Kadir Emre, Erol Doğan, H. Orhan Top, Mesut Çetin, Erdinç Gesge, Mustafa Uyan, Celalettin Köse gibi büyük ve geniş bir kadro resmi İl Genel Meclisi, Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunu yaparak birliktelik ve destek mesajı verdiler.

 

Yapılan açıklamada: “Sonuç ne olursa olsun ilk günkü aşk ve heyecanımız ile birbirimize destek verip Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi Fethedilmedik gönül, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadan el ele omuz omuza birliktelik beraberlik sergileyerek partimizi arkadaşlarımızı zafere taşıyarak memleketin geleceğine yön verecek hizmetlere dahil olmaları için mücadelemizi özveriyle sürdüreceğiz. Şimdiden aday olacak tüm arkadaşlarımıza partimizin her kademesinde yer alan gönüldaşlarımıza başarılar diliyor, Selam ve Hürmetlerimizi bildiriyoruz. Durmak Yok Yola devam diyoruz.