ALMANYA FRANSA VE BELÇİKA’DAN BİLECİK’E BÜYÜK İLGİ

Bilecik Belediyesi Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi, yurt içinden ve yurt dışından ağırladığı konuklar ile Ata toprakları Bilecik’in tanıtılmasına büyük katkı sağlıyor.

Gerek bireysel gerek turlar şeklinde ilimize ziyarete gelen turistler, Bilecik’in tarihi ve kültürel değerleri hakkında bilgi sahibi oluyor.

 

Geçtiğimiz haftalarda Fransa ve Belçika’dan öğrenci gruplarını ağırlayan Bilecik’e bu kez de Almanya ve Fransa’dan öğrenci grupları gelerek, Şeyh Edebali Türbesinde dua etti ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridini gezerek, bilgi aldı.

 

Tarih Şeridi Alan Sorumlusu Engin Beyce ve Bilecik Belediyesi Görevlisi Arkeolog Ertuğrul Gündüz, gelen konuklarımızı ağırlayarak, ilimiz tarihi ve kültürel değerleri hakkında bilgiler verdi.

 

20 günde 2 bin 500 kişilik Fransa ve Almanya’dan gelen konukları ağırlayan Bilecik’te önümüzdeki haftalarda ziyaretlerin devam edeceği bilgisi verildi.

3 Yorumlar

 • bu belediyede kaç tanee ayrı ayrı erkeolog varr yazık giden paralaraaa ben 3 tane biliyorum resimde 2 tane ayrı ayrı anlatmış giden paralar israff

 • Ya söylemin diyorum ama ….
  Ülkemizin sarayı var ve sadece elektrik parası ile bir şehir geçinir
  Her verilen davette 20 kişinin 2yıllık geçimi sağlanır …
  Cumhurbaşkanı bakanların koruma sayılarını azaltsan bir sehrin köylerine asfalt dilersin
  Alınan makam araçlarından yarısını satsan fabrika kurar çalışanların 4 aylık maaşlarını peşin verirsin
  …..

  Ama bizimkiler 3 tane arkellok görmüş
  Israf missssss

  Uyuyun siz uyuyyun

Yorum Yap

Copyright © 2016 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.