muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 20 Mart 2019, Saat 15:28 7 Yorum

» ASANSÖRLÜ KATLI OTOPARKIN AÇILIŞI YAPILDI

ASANSÖRLÜ KATLI OTOPARKIN AÇILIŞI YAPILDI

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve ilimizin ilk çok kapasiteli katlı otoparkının açılışı yapıldı.

3 katlı şeklinde inşa edilen ve 150 araç kapasiteli katlı otoparkın açılışı; Milletvekili Selim Yağcı, Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman, Cumhur İttifakı üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşımızın katılımı ile gerçekleştirildi.

 

‘’BİZLER YAPTIĞIMIZ ESERLERLE MİLLETİMİZİN KARŞISINDAYIZ’’

Programın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’Bizler yaptığımız eserlerle Milletimizin karşısındayız’’ ifadelerini kullanarak, şunları söyledi.

‘’Değerli hemşehrilerim yine Bilecik’imiz için özel ve güzel bir gündeyiz. Üç günden beri açılışlara koşturuyoruz. Yapımına Sayın Vekilimin başkanlığı döneminde başlatmış olduğumuz ve tamamlanması şahsıma ve arkadaşlarımızla birlikte de bugünde buranın açılışı bizlere nasip oldu. Otoparkımızı 150 araçlık ve 1 lira sembolik bir rakamla vatandaşlarımıza hizmet vermek amacıyla değerlendirdik. Bilecik merkezde sıkışan trafik noktasında hizmet edebilmek için düşündüğümüz bir projeydi. Şehrin merkezine yapmakta olduğumuz Park 11 projemizin altında da yine 160-170 araçlık bir otoparkımız var. Yine planını açıkladığım Kent Meydanı projemizin altında da 400 araçlık bir otopark planımız var. Dolayısıyla mevcutlarla ve mahallelerdeki değerlendirmelerle birlikte 2 bin araç kapasiteli otoparka ulaşacak bir sayımız olacak inşallah. Buda ilimizde trafik sorununa belli bir ölçüde çözüm getireceği noktasında düşüncemizdir. Otoparkımız, araçlarımızı yıkama noktasından tutun, asansörlü vaziyette üç katlı bir otoparktır. Ben, her zaman şahsım adına Bilecik halkının emrindeyim. İnşallah bu hizmetlerimizi kat ve kat artırarak devam ettireceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece hizmetlerimizin Bilecik’e hayırlar getirmesini temenni ediyorum’’ şeklinde konuştu.

 

‘’BİZ İŞ YAPIYORUZ BAZILARI İSE SADECE HAKSIZ ELEŞTİRİ YAPIYOR’’

Milletvekili Selim Yağcı ise konuşmasında yapılan çalışmaların kimileri tarafından haksız eleştirilere maruz kaldığını belirterek, ‘’Ben öncelikle bu anlamlı açılış programımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Katlı otoparkımızın şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele düşüncesiyle şehrimizde gerçekleştirdiğimiz Katlı Otoparkımızı; Canla Başla İlk Günkü Heyecanla diyen Nihat Can kardeşimizin belediye başkanlığı döneminde açılışını gerçekleştirmek nasip oldu. Şehrimize ve insanımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Şehrimiz için çalışmaktan, açılışına fırsat bulamadığımız daha birçok eserimiz var. İnşallah 31 Mart seçimlerinde Nihat Can kardeşimiz tekrar göreve geldiğinde insanımızı daha güzel projelerle buluşturmak adına hem Ankara’da hem Bilecik’imizde yoğun bir mesai harcayacağız. Birilerinin konuşması yerine bizler temeller atıyoruz, açılışlar yapıyoruz. Çünkü insanımız her şeyin en iyisine layıktır. Ancak yapılan bu güzel çalışmalar, kimileri tarafından haksızca eleştiriliyor. Yani niye bu katlı otopark 4 kat olmadı, 5 kat olmadı şeklinde. Şunu önemle vurgulamak istiyorum. Yapılan her bir çalışma belli kurallar ve hesaplamalar dahilinde yapılıyor. Yani burayı 4 veya 5 kat yaptığında peki buralara ulaştıracak ana ve ara yollar bu yükü kaldırabilir mi? Biz ise insanımızın ihtiyacını en az imkanlar harcayarak, maksimum oranda fayda sağlayacak bir eseri ortaya koyduk’’ ifadelerini kullandı.

 

Konuşmaların ardından açılışı yapılan katlı otopark, Milletvekili Selim Yağcı, Belediye Başkanı Nihat Can ve vatandaşlarımız tarafından gezilerek, bilgi alındı.

 

Açılış programı; pilav ve ayran ikramıyla sona erdi.6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
BİLECİKLİ

OTOPARK ESKİDİ ARTIK SAYIN BAŞKANIM BU AÇILIŞIN SEÇİMLER İLE İLGİSİ VAR MI ?

serdar

seçime kadar 2 defa acılır orasııı

doğrucu

yabancı biri gelse otopark girişini nasıl bulacak, o sokak ters yön.

Ben

Benim bildiğim ikinciye açıldı cumalı köylüleride oturt’un oraya güzel olur

beka sorunu

Kayı plazanın açılışı ne zaman başkanım 🙂 🙂

Emin

Daha kaç kere açılış olacak bakalım aynı yere

hey ALLAHIM hey

ne kadar oldu sankii yeni yapılmış selim baskanımın yolundan yürüyor serif pasa parkı gbii yada edebalii türbesindeki osmanlı seridii gibii daha secime yakınn 1 er defa acılırr acılış yapılırrr