ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI

Bilecik Belediyesi tarafından Ertuğrulgazi Mahallesindeki birçok cadde ve sokakta asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Şehrimizin birçok noktasında faaliyetlerini sürdüren Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Bahçelievler ve Hürriyet Mahallesinde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmaları Ertuğrulgazi Mahallesinde devam ediyor.

 

Stadyum Caddesi başta olmak üzere birçok cadde ve sokakta gerçekleştirilen asfalt çalışmaları; Şehit Tahsin Büyükçoban Caddesi, Ezgi Sokak, Öksüzoğlu Caddesi, İdil Sokak ve Hakkı Sokak’ta devam ediyor.

 

Gerçekleştirilen çalışmalar ile vatandaşlarımız daha yeni ve güzel cadde ve sokaklara kavuşurken aynı zamanda ani sel baskınlarında herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için yeni yağmur suyu hatları yapılıyor.

7 Yorumlar

  • Soruyorum .. TOKiye atılan asfalt ..kışın o rampadan nasıl inip çıkılacak… her sabah 6 da tuzlamaya mı geliceksiniz yoksa vatandaşları ana yola kadar yurutecekmisiniz… merak ediyorum hangi mühendis.. yetkili nin kararı neye dayanarak bu karar alındı

  • Eski bozuk olan yolu kaldır elektrik su doğalgaz telefon hatlarını yenile kapat üstünü ondan sonra taş mı döşüyosun asfalt mı atıyorsun ne yaparsan yap yapılan masrafa israfa yazık alt yapı kapaklarının üstüne asfalt atıp sonra o bölgeyi kazan belediyeden ne beklenir sizi okutan öğretmenin öğretmenler günü kutlu olmasın…

  • Zürefanın düşkünü, asfalt atar kış günü. Elbet hesabı sorulur gereksiz harcamaların hesabı seçim günü. Dostlar alışverişte görsün, adaylığı garantileyelim, başka bir açıklaması yok bu çalışmaların. Tam 7 ay boyunca tıngır mıngır sadece taş duvarları döşenen park, 1 aydır geceli gündüzlü bitirilmeye çalışılıyor. Yazın aklınız neredeydi beyefendiler! Bilecik gibi soğuk bir şehirde kış günü park mı açılır, asfalt mı dökülür? Beğenmemezlik değil bizimkisi, iş bilmezlerin elinde Bilecik’in harap olmasına karşı elden bir şey gelmemesine isyan. Tek katlı gecekondu yıkılıyor, yerine 5 katlı 10 katlı çift girişli daire yapılıyor. Belediye imar planı diye bir şeyden habersiz olduğu için eskiden 1 hane olan yere 10 hane 20 hane doluşuyor. Hadi bakalım kaldırım nerede, hadi bakalım araba koyacak yer nerede?

Yorum Yap

Copyright © 2016 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.