muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 11 Eylül 2018, Saat 10:19 2 Yorum

» ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI

bilecik vefat edenler

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimizin birçok noktasında bozulan ve ulaşımı zorlaştıran alanların tümünde gerçekleştirilecek olan kapsamlı asfalt çalışmaları başladı.

Belediye Başkanı Nihat Can, Bahçelievler Mahallesinde başlayan ve şehrimizin bütün mahallelerinde gelen talepler doğrultusunda bozulan ve deforme olan cadde ve sokaklarda gerçekleştirilecek olan geniş kapsamlı asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Bilecik Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında ilimizdeki kurum ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen alt yapı çalışmalarında bozulan cadde ve sokaklar, Bilecik Belediyesinin kapsamlı çalışmaları ile kış mevsimine kadar tamamlanması planlanıyor.

 

Beraberinde Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve ilgili birim müdürlerinin de olduğu incelemelerde Belediye Başkanımız Nihat Can, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

 

 

Bilecik Belediyesi’nin birçok yerde ve alanda şehrin imarı için çalıştığını hatırlatan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Çalışmalarımız kapsamında; Başkan Yardımcımız Abdullah Ay ve ilgili birim müdürleri ile birlikte Bahçelievler Mahallesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledik. Diğer kurumlarla birlikte alt yapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarımızda asfaltlama çalışmaları yaparken, kaldırımlarımızı da mahalle sakinlerimize yakışır bir şekilde yeniden düzenleyeceğiz. Şu ana kadar özellikle Bahçelievler ve Hürriyet Mahallelerimizde diğer kurumların çalışmaları sonucu bozulan cadde ve sokaklarda asfaltlama ve kaldırım çalışması başlattık. Belli bir çalışma takvimi doğrultusunda şehrimizin birçok noktasında asfalt çalışmalarını yerine getirerek,  kısa zamanda tamamlamayı ve kış mevsimine girmeden bütün sokak ve caddelerimizdeki çalışmaları tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Her gün büyüyen ve gelişen Bilecik’imizdeki çalışmalarımız kapsamında yaklaşık 50 kilometrelik bir alanda faaliyetimiz olacak.’’ dedi.

 

Mahalle sakinleri de çalışmalardan duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye BaşkanıNihat Can ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
?rr

Asfalt yapılmış yerlere tekrar tekrar asfalt yapılıyor oysa yapılması gereken yerlere nedense yapılmıyor?

Ziyaretçi

Doğru düzgün yaya kaldırımı yok sokağın iki tarafıda bahçe duvarı yapmışlar arabalarda sıfır park etmiş mecbur sokağın ortasından yürüyorsun yoldan başka bir araba geçse nereye kaçacağını şaşırıyorsun.