muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 19 Şubat 2019, Saat 21:50 2 Yorum

» Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya Bilecik’te

Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya Bilecik’te

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Bilecik’e gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, ilk olarak Vali Bilal Şentürk ile görüştü.

Valilik şeref defterini imzalayan Yerlikaya, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti iktidarının kronikleşmiş hastalıkları tedavi eden bir hükümet olduğunu söyledi.

 

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile Kredi ve Yurtlar Kurumunun birleşmesi hakkındaki bir soru üzerine Yerlikaya, “Daha kurumsal bir yapı oluşturuldu. Tek çatı altında hizmetlerimiz devam edecek. Burada ayrıldı birleşti. Buradaki hedef devletimizin imkanlarını, vatandaşlarımızla buluşturmak. Önemli olan hizmettir. Milletimizin, gençlerimizin, çocuklarımızın, ailelerimizin bütünlüğünü sağlayarak, biz ‘sporda kal güvende kal, sporda kal kötü alışkanlıklardan uzak dur’ diyoruz. Önemli olan hizmetin yaygın bir şekilde topluma ulaştırabilmek.” dedi.

Daha sonra Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’ı ziyaret eden Yerlikaya, Şeyh Edebali Türbesi’nde dua etti.

 

Gençlik Merkezi’nde atölyeleri de dolaşan ve çocuklarla sohbet eden Yerlikaya, Halime Hatun Kız Öğrenci Yurdu’nda gençler ile buluşup akşam yemeği yedi.

 

Son olarak İstasyon Spor Salonu’nda birçok branşta eğitim gören gençleri ziyaret eden Hamza Yerlikaya, burada masa tenisi oynadı, yetkililerden bilgi aldı ve sporcularla fotoğraf çektirdi.2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
stadların son durumu ne olcakk

yeni stad sözü aldılarmı bizim mülki amirlerr

ali ay

insan seviniyor hoş geldin şapiyon hoşgelin hayırla geldin bakan yardımcısı işin ehli bir bakan sporun içinden pehlivan bir bakan yardımcısı ne kadar liyakat ehli biri olması ve bilecik için bir şeyler yapması çok güzel