Beşiktaş’ın Kadın Futbol Takımı Bilecik’te

Bilecik Çiçekçi    

Geçtiğimiz sezonun(2018-2019) Türkiye Kadın Futbol Ligi Şampiyonu ve bu yıl Şampiyonlar liginde Türkiye’yi temsil edecek Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Osmaneli Belediyesi tesislerinde bir hafta kamp yapacak.

Yeni sezon hazırlıklarını teknik direktörleri Mutlucan Zavotçu yönetiminde ilçemizde yapıyor.

 

Bugün konaklayacakları Osmaneli Belediyesi Prof Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerine gelen Beşiktaş ilk idmanını ilçe stadında yaptı.

 

Osmaneli Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ethem Oral ve yöneticiler tarafından çiçekle karşılanan Beşiktaş kafilesi Teknik Direktörü Mutlucan Zavotçu yaptığı açıklamada;”Gecen yıl güzel bir hazırlık geçirdiğimiz ve Zafer Kupasında yer aldığımız Osmaneli’de tekrar olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Osmaneli bizim için farklı ve önemli bir yer.Gecen yıl burda yaptığımız hazırlıklar sonrası Şampiyon olarak tekrar ilçeye geldik.İnşallah bu yılda hazırlıklar sonrası Şampiyonlar Liginde ve Türkiye Liginde yine başarılar,şampiyonluklar yaşarız.Bize bu imkanları sunan Osmaneli Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Beşiktaş Kadın Futbol takımını tesislerde karşıladı.

 

Başkan Şahin;”Beşiktaş Kadın Futbol takımını öncelikle Şampiyonluk sözünü tutarak Osmaneli taraftarlarını sevindirmelerinden dolayı kutluyorum.Şampiyonlar Liginde kendilerine başarılar diliyorum.Değerli hocamız Mutlucan Zavotçu artık fahri hemşerimiz ve 1308 Osmaneli Belediye Sporunda fahri Teknik Direktörü.Osmaneli’de oldukları için,Beşiktaş camiasına ve yönetimine teşekkür ediyorum,değerli sporcularımıza ve hocalarımıza teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum”dedi.

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Meraklı

Haberi Yaparken Beşiktaş Bayan Futbol Takımı Bilecikte demişsiniz o cümleyi kurarken Osmaneli Yazmak Zor mu geldi de Bilecik yazıldı Merak ediyorum. Bilecik ilçelerinde yapılan hangi organizasyon Olursa olsun başlıklar böyle atılıyor. Tabi ki Bilecik tanıtılacak doğrusu da tanıtımın daha iyi yapılması Peki Bilecik’ten gelmesi gereken ilgilenmesi gereken idareci, yönetici ve STK lar bu durumlarda bu ilçelere gidip ilgi ve alaka gösteriyor mu? Bunu da haber yaparsanız mutlu oluruz.

Lefkeli

Osmaneli yazmak zormu geldi