Bilecik Belediyesinde Görev Değişimi

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti ittifakının adayı ve Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin’in görevi devralmasının ardından Bilecik Belediyesinde görev değişiklikleri gerçekleşiyor.

Bilecik Belediye Sarayı tabelasının kaldırılıp yerine T.C. Bilecik Belediye tabelasının asılmıştı, bina içerisindeki Osmanlı motifli tabloların kaldırılması ile Bilecik ve Türkiye gündemi olmuştu.

 

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin’in kendi ekibini kurmak için başlatılan çalışma kapsamında belediye bünyesindeki müdürlüklerde yapılan görev değişiklerinin ilgili müdürlüklere tebliğ edildiği öğrenildi.

 

Bilecik Belediyesindeki 17 Müdürlükte Bazı Değişiklikler

Bilecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Serkan Erdem’in Destek Hizmetleri Müdürü olarak görevlendirildiği, yerine ise Mali Hizmetler Müdürlüğünde şef olarak görev yapan Mehmet Sarı’nın getirildi.

 

Bilecik Belediyesinde Tesisler Müdürlüğünde Müdür Vekili olarak görev yapan Hakan Uygun’un Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminalinde bilgisayar işletmeni olarak görevlendirildiği, Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde görevli Müdür Vekili K. Cengiz Toklucu’nun Tesisler Müdürü olarak görevlendirildi.

 

Bilecik Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Fatih Zeyhan’ın İtfaiye Müdürü olarak görevlendirildiği,
Mali Hizmetler Müdürlüğü bünyesindeki Şehirlerarası Otobüs Terminalinde görevli tahsildar Cemal Temel’in Ruhsat ve Denetim Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 

Bilecik Belediyesi Basın, Yayın Halkla İlişkiler, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevine arkeolog Umut Özdemir’in görevlendirildiği, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Müdür Vekili İsmail Cihan’ın Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde bilgisayar işletmeni olarak görevlendirildi.

 

Bilecik Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler ve Özel Kalem Müdürlüğünde Müdür olarak görev yapan Serkan Bircan’ın Mezarlıklar Müdürlüğüne tekniker olarak görevlendirildiği, Özel Kalem Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğüne ise müdür vekili olarak Özkan Sözkesen’in getirildi.

 

Bilecik Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünde Müdür Vekili olarak görev yapan Dürdane K. Erhun’un Zabıta Müdürlüğünde bilgisayar işletmeni olarak görevlendirildiği, yerine Yazı İşleri Müdürlüğünde şef olarak görevli Nilgün Kardaş’ın müdür vekili olarak görevlendirildi.

 

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli Erdem Tetik’in, Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminaline bilgisayar işletmeni olarak görevlendirildiği, yerine Mali Hizmetler Müdürlüğünde bilgisayar işletmeni Ahmet Özbek görevlendirildi.

 

Zabıta Müdürlüğünde zabıta memuru olarak görev yapan Sali Yılmaz’ın ise, Zabıta Amir Vekili olarak görevlendirildiği öğrenildi.

10 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Elif

Ne güzel haberler bunlar böylee😆😆😆

misafir

nasıl mutluyum nasılll 🙂 🙂 herkes hakkettiği yerde.

isimsiz

Bence oralarıda haketmiyorlar.

11li

işte şimdi belediye uçacak; ne icraatlar, ne icraatlar. bravo valla…

Mutsuz Misafir

Yıl 2019 Birinin üzüntüsü birinin mutluluğu oluyor yazık. Halbuki illede LİYAKAT illede LİYAKAT nezaman olur acaba ? Yada bu rövanşist kararlar daha çok devam eder.

Misafir

Zamanında siz yapmadinizmo

anonymous

ya fetönün soruları çalıp hile ile liyakatı sağladığı bu ülkede nasıl liyakatı sağlayacağız?? yani Allah rızasını kazanmak için onlar gibi görünün diyen ve bu amaçta içki için caiz diyen adam için ölüp bitenler yıllarca nasıl yerleşti bu ülkenin her yerine?? bu saatten sonra yetişmiş eleman mı kaldı?? bulunduğu yeri hak eden kaç amir var, müdür var?? başkan biat isteyip gerisini görmezden geldiği müddetçe de daha çooook gelen-giden olur…

Şafak Temizlik

Neleri görüyoruz bugünlerimize şükürler olsun sayın Başkan ayağınızın altındaki 2 başlı yılanlara da dikkat edin

Ali başkesen

Artık herşey belli chp nin akp den hiç bir farkı yok belediyeyi kendi malları sanıyorlar oraya bunları halk getiriyor ama bunlar hala anlamıyor yazık

kemal

Her gelen başkasını kovup kendi adamlarını yerleştiriyor herkesin ailesi var yazık günah bazılarıda yorum yapmış bilecik uçacak diye bilecik uçmaz kardeşim merak etmeyin her dönem olduğu gibi iki belediye taşı bir asfalt ile biz yaptık derler

Chp

Keşke su işlerinede bi el atsalardı

On1

Helal başkan bilecigi su basıyordu alt yapıdan girdin geçen gün kanalar temizleniyordu heykelin oraya iki alt geçit yap trafik yaya sorunu kalksın ortadan OSB ye fabrika getir işsizlik kalksın su uydurma çarpık yapilasmayida durdugun zaman Bilecik ulkenin gözde olur saygılar helalin var Semih başkan

Eski Bilecik

Bakıyorum müdür yetmemiş,bide Müdür Vekilleri çıkmış ortaya,gelsin müdür maaşları sanki çok büyük şehirde müdür yetmiyor,ne güzel eski ünvanlarına dönmeleri bilgisayar işletmeni,tekniker falan.Tam isabetli bir karar olmuş.

asi

lise mezunu müdür veya müdür vekili görmek istemiyoruz şimdilik oy verdik ama bidahaki seçime alırsın dodiyi başkan liyakatı uygula

Copyright © 2012 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.