muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 31 Aralık 2018, Saat 17:28 1 Yorum

» Bilecik İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, “Biz akşam saat 17:00 olduğunda ışıkları söndürüp giden memurlardan değiliz”

bilecik vefat edenler

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Bilecik İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, vatandaşların kendilerini emniyette hissetmeleri için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Bilecik İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Ertuğrulgazi Polis Merkezi Amirliğinde personel ve basın mensuplarını yeni yılını kutladı. 2018 yılını hep birlikte sağlık ve mutluluk içinde geçirdiklerini anlatan Namal, “İnşallah önümüzdeki yılda aynı şekilde, aynı çalışma azmi ile geçiririz. Teşkilat olarak Bilecik Emniyet Müdürlüğü olarak hepinize görevde göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı teşekkür ediyorum. Tabi sizden önce eşleri olanların eşlerine teşekkür ediyorum. Çünkü mesleğimiz gerçekten meşakkatli ve saati yok, soğuğu yok, sıcağı yok. Günden güne daha iyi duruma geliyoruz. Allah devletimize zeval vermesin. Size de görevlerden kalan zamanlarda daha kaliteli hizmetler yapmanız için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Vatandaşın evinde huzur içerisinde gitmesi ve kendisini emniyette hissetmesi için mücadele ediyoruz. Biz akşam saat 17:00 olduğunda ışıkları söndürüp giden memurlardan değiliz. Hiçbir arkadaşımız bu anlayışta değil. bu anlayışta olsak zaten verimli olamayız.tekrar yeni yılınız kutlu olsun” dedi.1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Ertan

ALLAH GÜÇ VE SAĞLIK VERSİN. İYİKİ VARSINIZ.