BİLECİK’E DE BU YAKIŞIRDI! – Şahin’i “Can” Karşıladı…

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin Mazbatasını alarak Belediye’ye gitti.

Milletvekili Yaşar Tüzün ile CHP ve İYİ Partililerden oluşan kalabalık marşlar eşliğinde halkı selamlayarak Belediye’ye gitti.

 

Belediye bahçesinde Nihat Can, Daire müdürleri ve personelin karşıladığı Semih Şahin ve Nihat Can’ın samimi davranmaları;” İşte Bilecik’e Bu Yakışır” dedirtti.

 

Burada konuşan Nihat can, Bu bir bayrak yarışı Güzel bir seçim kampanyası yaptık her ikimiz de tabi ki milletin verdiği karar her şeyin üstündedir.” dedi.

 

Can konuşmasına şöyle devam etti: “Buna saygı duymak lazım tabi ben bu devirleri çok gördüm. Tabi şunu söylemek lazım bana ne görev düşerse Bilecik’in hizmetinde beraber çalışmaktan mutluluk duyarım. Yapılması gereken de odur. Buradaki maksadımız Bilecik’e hizmet yarışı yoksa bir gaye yok. Makamlar gelip geçici, Önemli olan insanların yanındaki makam. Ben bu bakış açısındayım dolayısıyla semih de arkadaşım. Başarıları daim olsun, bize nerede görev düşerse yanında olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Tebrik ediyorum, hayırlı olsun.”

Nihat Can’ın ardından konuşan Başkan Şahin ise, Nihat Can ile çocukluk arkadaşı olduklarını vurgulayarak, şu ifadelere yer verdi:

 

“Gösterdiği nezaketten dolayı Nihat arkadaşıma teşekkür ediyorum. Bu biraz sevgiden kaynaklanıyor, biz sonuçta çocukluk arkadaşıyız Nihat ile. Yani bizler Bilecik için ne iyi olacaksa yine beraber yapacağız. Mazbatayı aldığımda yaptığım konuşmada 70 bin kişinin başkanıyım demiştim, aynı düşünceyle yönetimimizi 5 yıl boyunca sürdüreceğiz, hep birlikte herkesin katkısıyla, bizim sözümüzle ortak akılla Bilecik’i en iyi noktalara getirmek istiyoruz. Sayın başkanıma da verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Nezaketiyle de bizi onurlandırdı teşekkür ediyorum kendisine.”

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Beşiktaşlı

Selim yağcı utansın be

Ramazan

Bilecik lilerede bu yakisir bazi arkadaslar yok hayret basarilar semih baskan

Misafir

Nihat beyi tebrik ederim adam gibi adamdı,ama selim yağcının kurbanı oldu…

Belekomali

Selim yağcı yazıklar olsun partimizin getirdiği durum

kemal

selim beyin cezası nihat beye kesildi yazık oldu

2023 hedef

selim yagcı istifaaaaa

Bozuyukku

Teşekkürler Nihat Başkan sanada bu yakisirdi

Copyright © 2012 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.