muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 26 Eylül 2018, Saat 10:49 1 Yorum

» BİLECİK’TE İL SPOR GÜVENLİĞİ TOPLANTISI

BİLECİK’TE İL SPOR GÜVENLİĞİ TOPLANTISI

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Vali Tahir Büyükakın başkanlığında ”İl Spor Güvenliği” toplantısı gerçekleştirildi.

 

Vali Büyükakın, Valilik Toplantı Salonu’nda İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nusret Tosun ile ilgililerin katıldığı toplantıda, il genelinde düzenlenecek spor müsabakalarında uygulanacak güvenlik tedbirlerinin görüşüldüğünü kaydetti.

 

Spor müsabakalarında mücadele edecek takım ve sporculara başarılar dileyen Vali Büyükakın, ”Sporda şiddetin önlenmesi, her yaştan sporseverin müsabakaları huzur içinde takip edebilmesi için sporcusundan yönetici ve taraftarına kadar bütün çevrelere sorumluluk düşüyor. Müsabakaların şehrimize ve ülke sporuna yakışır şekilde sonuçlanması için görev alan herkesin görev ve sorumluluklarını layıkıyla yerine getirmesi önemli. Kurulda alınacak kararların uygulanmasından ve güvenlik esaslarından taviz verilmeyecektir.” dedi.

 

2018-2019 dönemi spor sezonunun başarılı ve güvenli geçmesini temenni eden Vali Büyükakın, Bilecik’te sporun tüm dallarına vatandaşın ilgisinin çekilmesi ve satrançtan buz patenine kadar tüm dallarda mücadele veren sporculara seyirci desteğinin verilmesini, sporcuların yalnız bırakılmaması konusunda tavsiyelerde bulundu.

 

Toplantı, İl Emniyet Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün güvenlik konusunda sunum yapması ile görüş ve taleplerin değerlendirilmesiyle sona erdi.1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
analizci

pfofesyonel bsarı oldugu sürece trübünler dolarr bilecikspor amatördee üniversitemiz spor takmı kurupp üniversitemizi temsil etse bir spor takımı kurup