Bilecik’te Trafik Kazası

Bilecik’te 2 aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında araçlarda maddi hasar oluştu.Haber228 whatsapp hattına gelen ihbara göre, Bilecik merkez Gazipaşa Mahallesi Tevfikbey Caddesi ile Cumhuriyet Caddesinin kesiştiği kavşakta 11 EM 067 plakalı otomobil ile 44 FJ 808 plakalı Jip çarpıştı.

Çarpışmanın etkisi ile 2 araçta savruldu, kazada ölen yada yaralanan olmazken araçlarda maddi hasar meydana geldi.

1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
turgut cinar

arkadaş yazıklar olsun böyle devlete ve bu devletten maaş alıp asalak gibi işini yapmayanlara. orası hergün kazaya müsait. hergün ordan geçiyorum ve hergün aşağıdan gelen arabayı görmeden Allaha emanet basıyorum gaza. bunu gören bir ben miyim????

Kılıç

Abicim kendi yazdığını kendin okusan nerde nasıl davranılması gerektiğini yazında görürsün. ALLAH göz vermiş sağına bakacaksın öyle çıkacaksın. Ha işte senin gibi ALLAH a emanet basarsan sağdan böyle vururlar.

Turgut beye cevap

Gaza basmazsan, yavaşlarsan, geleni görür ve kaza yapma riskini azaltırsın Turgut bey. Devletle bu kazanın veya bu kavşağın ne ilgisi var? Esas hastane girişinin olduğu kavşağa adam gibi çözüm bulamayanlar asalaktır, bu kavşakta bir şey yok.

Devlet

Turgut dayı milletin hatasını devlete nasıl bağladın sen ya. Gerçi sende haklısın sağına soluna bakmadan allaha emanet basan O kadar andaval sürücü var ki her araca kaza yapmasın diye bi trafik polisi vermeleri lazım.

Copyright © 2012 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.