Erdoğan: Naylon poşetlere savaş ilan ettik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, naylon poşetlere savaş açtıklarını belirterek, “Bu seçimde kenevirden yapılan filelerle meydanlarda olacağız.” dedi.

 

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AK PartiGenel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart’ta yapılacak olan seçim kampanyalarında, bez torbalar ve kenevirden yapılan filelerle meydanlarda olacaklarını ifade etti.

 

 

“MUHALEFEET YİNE NAYLON POŞETLERLE SOKAĞA DÖKÜLEBİLİR”

“Çevreci parti malum AK Parti. Şu anda ana muhalefet yine naylon poşetlerle sokağa dökülebilir. Biz naylon poşetlere karşı savaş ilan ettik. Şimdi bu seçimlerde, biz bez torbalar ve kenevirden yapılan filelerle meydanlarda olacağız. Yeniden biz oraya döndük dönüyoruz. Milyonlarca bez torba ve fileyi hazırlıyoruz, bu kampanyada milletimize promosyon olarak dağıtacağız.”

 

 

“ENERJİMİZİ MİLLETE VERMELİYİZ”

Yerel seçimlerdeki aday belirleme süreciyle ilgili de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, aday gösterilmeyen partililere şunları söyledi: “Aday belirleme sürecinde yaşanan her şey artık geçmişte kaldı. Benim isteğim olursa ‘eyvallah’, isteğim olmazsa ‘yallah’ derseniz, bu AK Partili olmak değildir. Artık enerjimizi milletimizin gönlünü kazanmaya vermemiz gerekiyor. Ehliyet ve liyakatta arananlar bellidir.”

 

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Gurbetci

dogru hakli yasaklansin ama secim yatirimi yapiliyor secim puropandasi torba file dagitilacakmis turk milleti bu kadar ucuzmu ya ingiltere den ithal edilen pilastik copler niye aliniyor 80bin ton tvlerde acikladi ingiliz copleri cevreyi kirletmiyormu uyan turk milleti uyan ingiliz pilastik copu kadar degerimiz yok

tüketici

ekmeği poşete girsin diyenler neden yasaklıyor yeni çağ mı başlıyor o zaman dedik dinlemediler

Copyright © 2012 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.