muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2018, Saat 10:18 7 Yorum

» ERTUĞRULGAZİ CAMİİ YIKILACAK

ERTUĞRULGAZİ CAMİİ YIKILACAK

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Bilecik Müftülüğü tarafından; Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından riskli bina olarak belirlenen ve kentsel dönüşüm kapsamına alınan Merkez Ertuğrul Gazi Camii bugün (12 Ekim) Cuma namazının ardından ibadete kapatılacağı duyuruldu.

İl Müftülüğü organizesinde TDV Bilecik Şubesi tarafındann ek projede uygun olarak yeniden inşa edileceği belirtilirken şu ifadelere yer verildi:

 

“Şehrin merkez camii konumunda olacak olan cami bünyesinde Kur’an Kursu, Eğitim Merkezi erkek/kadın, engelli şadırvanları, işyerleri ve çay ocağı bulunacaktır. Söz konusu cami 750 cami içi, 650 cami dışı musalla cemaati mahalli olmak üzere toplam 1400 cemaat kapasitesine sahip olacaktır.

 

İnşasının belirli bir kısmı hayırsever bir vatandaşımız tarafından karşılanacak olan caminin tüm hayırsever vatandaşlarımızın da desteğine ihtiyacı olacaktır”7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
erdal

umarım lefke taşından olurr

aoz

çarpılırsınız

neden yıkılacak?

HİÇ BİR BAKIM ONARIMI İHTİYACI YOK,,,,,,,,,,,,,VE MİMARİSİ DE GÜZEL BİR CAMİ…………………………….hem BU YILLARIN MİMARİSİNDEN KAÇ ÖRNEK VAR ,,,BİLECİKTE………….neden yıkılacak??????????????????????

.haberler ola.................

………………………………caminin ismi banisi,,,,,,,ERTUĞRUL GAZİ, HAZRETLERİMİZ HAYATTA OLAYDI,,,BÖYLE YAPĞIN BUYURURDU DA DİYORLAR,,,,,,,………DE ,,,duyuluyor:::::::::::::::::::::.haberler ola……………..

.haberler ola.................

israf haramdır::::::MÜSLÜMAN ŞUURSUZLUKLA ANILAMAZ……MÜSLÜMAN İNSAN ŞUURLU OLANDIR((HADİS)))……………………………………..YAPIM MALİYETİ trilyonlarla ((hem de kaç sıfırlı)) ANILAN,,,,,bu caminin parası………………BİLECİK KÖYLERİNDEKİ ,,,borçlu,,,,,,bankalara,,,,faize teslim edilmiş,,,,çiftçilere dağıtılsa———-“””””””””””””(VALLAHİ)””””””””————bu allah(c.c)ın hoşuna gidendir…………….bilecikli cuma ve bayram namazına,,,YENİ YAPILAN KAYI CAMİSİNE GİDİVERSİN(minübüsle))yayan………………………………caminin ismi banisi,,,,,,,ERTUĞRUL GAZİ, HAZRETLERİMİZ HAYATTA OLAYDI,,,BÖYLE YAPĞIN BUYURURDU DA DİYORLAR,,,,,,,………DE ,,,duyuluyor:::::::::::::::::::::.haberler ola……………..

VATANDA$

Bırakın artık cami yapmayı
Bırakın artık camiler ile ovunmeyi
Önce içlerini dolduracak gerçek müslümanlar yetiştirin
Bunu şuan ki imamlar ile yapamazsınız
Şuan ki imamların ne kadarı gerçek müslüman tartışılır
Bu ülkede camiye Suriyeli kadın atıp sonra ikindi namazı kıldıran İmam var
Tatil günü diye namaz kildirmayan imamlar var
Her şeyi geçtim … Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır eyyy cemaat diyip …. Haksızlığa fetva veren … Hatta dolandıran imamlar var

Istediğiniz kadar cami yaptırın ne değişecek

Insan yok bizde insan

Taş olsa ne olur …

EVDEKİ HESAP …ÇARŞIDAKİ HESAP

AYAĞINI YORGANINA GÖRE UZAT