GAZİPAŞA MAHALLESİNE KADIN MUHTAR ADAYI

Hülya Şener, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Gazipaşa Mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.

 

Hülya Şener, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Gazipaşa Mahallesinden muhtar adaylığını açıklayarak Gazipaşa Mahallesine muhtar değil hizmetkar olacağını söyledi. Muhtar adaylığını bir açıklama ile duyuran Hülya Şener, “14 yıldır Gazipaşa Mahallesinde ikamet etmekteyim. 6 yıl boyunca mahallemizde esnaflık yaptım. 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Gazipaşa Mahallesine muhtar adayıyım. Mahallemize muhtar olmaya değil hizmetkar olmaya geliyorum. Mahalle sakinlerimizin sesini en iyi şekilde yetkililere ulaştırmak, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamak için bu göreve talibim. Mahallemizde bazı eksikler gördüm.

Mahallelimiz çok fazla birbirini tanımıyor bu nedenle kapı, kapı gezip hem kendimizi tanıtacağız hem yapmayı planladığımız çalışmaları samimi bir şekilde anlatacağız. Çeşitli çalışmalar yaparak mahallelinin birbiriyle tanışmasını ve kaynaşmasını sağlayacağım. Anladığım ve gördüğüm kadarıyla mahalle sakinlerinin sosyal yönde çok eksikliklerini görüyorum. Bunların yeri ve zamanı geldiğinde bir, bir anlatıp çözümü noktasında sizinle paylaşacağım. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, gençlere, yaşlılara, kadınlarımıza, beyefendilerimize ayrı, ayrı yapacağım projeler var.

 

Genel olarak kadınlarımızı biraz daha geri planda görüyorum ve bende bir kadın olarak ön plana çıkarmak için elimden geleni yapacağım. Erkeklerin kahvesi var da kadınların kahvesi neden olmasın mesela. Oluşturacağımız kültürel ve sosyal platformlarla mahallemizde ki bütün insanları bir araya getirerek güzel bir ortam oluşturmayı hedefliyorum. Seçmenlerimizin vereceği destekle bu güzel hizmete talibim. Muhtar olmak için değil hizmetkar olmak için varım” dedi.

2 Yorumlar

Yorum Yap

Copyright © 2016 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.