muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 14 Mart 2019, Saat 11:17 2 Yorum

» HIZLARINA YETİŞİLMİYOR

HIZLARINA YETİŞİLMİYOR

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Belediye Başkanı Nihat Can, şehir merkezinde olduğu gibi Bilecik’teki fabrikalarda çalışan vatandaşlar ve yetkilileri ziyaret ederek, fikirlerini almaya devam ediyor.

‘’Bilecik’i Birlikte Yöneteceğiz’’ düşüncesi doğrultusunda hemen her gün vatandaşlarla birlikte olan Belediye Başkanı Nihat Can; beraberinde İl Başkanı Fikret Karabıyk, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ve partililerle birlikte bu kez ilimizdeki Özen Mermer ve Devrek Mermer fabrikaları yöneticileri ve çalışanlarını ziyaret etti.

Ziyaretlerinde Belediye çalışmaları ve yeni projeleri hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Yeni günün bereketi ve heyecanı ile; İl Başkanımız Fikret Karabıyık ve İlçe Başkanımız Nail Öztürk ile birlikte ilimizin mermer sektöründeki önemli isimlerinden olan Özen Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Özen ve Devrek Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tabak Beyefendiler ile değerli çalışanlarını ziyaret ettik. Taşı Mermer şehrimizde mermer sektöründe yapmış oldukları çalışmalar dolayısıyla teşekkür ettik, çalışmalarında kolaylıklar diledik. Cenabı Allah bütün bütün çalışanlarımıza işlerinde bereket ve kolaylıklar nasip etsin.” şeklinde açıklama yaptı.

 

Özen Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Özen ve Devrek Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tabak ile çalışanlar ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek Belediye Başkanı Nihat Can ve beraberindeki heyete teşekkür etti.2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Seçim sonrası

Seçimden sonra uzun bir süre dinlenirler artık. Seçilse de seçilmese de!..

MCazrail

benden hızlısı mezarda