İlk Defa Avrupa Çapında Bilecik’i Temsil Edecekler

Pazaryeri ve Bilecik’in adını gittikleri her yerde duyuran başarılı Kickboks takımı 4. Uluslar arası Türkiye Açık Kickboks Avrupa Kupası ((Turkish Open European Cup) için bu gece Antalya’ya hareket ediyor.

Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası (Turkish Open European Cup) 04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler ve Veteranlar kategorilerinde Antalya’ da yapılacağı bildirildi.

 

Bilecik Bölge Antrenörü Pazaryeri Spor Kickboks Takımı Teknik Direktörü Fehmi Piliç, yaptığı açıklamada, Antalya’da yapılacak müsabakalara İlimizi Turnuvada Temsil edecek olan Pazaryeri Spor Kickboks takımı kafilesi bugün Antalya’ya gidiyor.

 

Pazaryeri Spor Kickboks Takımı Teknik Direktörü Fehmi Piliç Yaptığı Açıklamada; Sporcularımız Ali Piliç, Ayşe Turan, Şenol Emir, Ali Azad Yakut, Emir Us ile Birlikte İlçemizi ve Bilecik’i En iyi şekilde Temsil ederek Turnuva Sonunda İlimize ve İlçemize Madalyalar ile döneceğiz. Bizlere destek olan İlçe Kaymakamımız Fatih Kurt, Belediye Başkanımız Zekiye Tekin, formalarımızı yaptıran ve ayrıca 5 Bin TL destek olan Erkanlı İnşaat Şirketi adına Enver Erkanlı, Şeker Petrol’e ilçem, şahsım ve sporcularım adına teşekkür ediyorum.”

 

Pazaryeri spor kulübümü Bilecik’i temsilen ilk defa Avrupa çapında yapılan maça katılıyor.

 

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
metin turgut

BENİM ANLAYAMADIĞIM BİLECİK İLİNDEDE KIC BOOKSLA UĞRASAN BİLECİĞİN ADINI DUYURACAK GENÇLER DE VAR NEDEN ONLARA BU FIRSAT VERİLMİYOR ANLAYAMADIM BU KONUNUN ARKASINDAYIM OLMAZKİ BÖRLE ONLARIN ÜÇRETLERİ ÖDENİYOR BİLECİKTEKİLER KENDİLERİ GİDECEK YAZIKLAR OLSUN BUNU TÜM YETKİLİLERE SESLENİYORUM TELEFON NUMARAM 0546 574 8237

Copyright © 2012 - 2019 Haber228 - Tüm Hakları Saklıdır.