muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 21 Eylül 2018, Saat 17:18 3 Yorum

» İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PERİYODİK SAĞLIK TARAMASI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PERİYODİK SAĞLIK TARAMASI

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Bilecik Belediyesi çalışanlarına yönelik olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği Periyodik Sağlık Taraması yapıldı.

Mobil Araç ile gerçekleştirilen sağlık taramasında; Bilecik Belediyesinin birçok biriminde çok tehlikeli sınıfta çalışan personel sağlık taramasından geçti.

 

6331 sayılı Kanun ve İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personellerinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmeliği kapsamında “Çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinde en geç yılda bir, defa olmak üzere periyodik muayene tekrarlanır” hükmü doğrultusunda gerçekleştirilen sağlık taraması ile çok tehlikeli sınıfta görev yapan personellerin periyodik sağlık taramaları yapıldı.

 

Yazı İşleri Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen periyodik sağlık taraması ile çalışanların sağlıklarını korumaları ve verimli bir işgücü elde etmeleri amaçlandığı belirtildi.2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
İsmail

Olması gereken bir şey bütün özel sektör iş verenlerin yaptığı olağan bir durum.Yalniz nedense kamu kurumları bu işi yapınca ekstra bir iş yapmış gibi gösteriyor.İs güvenliği kurallarına da kamu kurumları uymuyor bunu gittiğim bütün kurumlarında görmekteyim.

mujgan soylu

is sagligi guvenligimi??? torium avm karsisindaki fabrikalara bir ugrasaniza….iscilerin durumu cok vahim…

İsg

İş sağlığı ve güvenliği hergün gelişmekte olan bir sektör çalışanlar ve iş verenler durumla ilgili bilgilendirilsede umarsamazlıktan gelen çok insan var. Fabrikaların bu işlemleri yapmadığını biliyorsanız kesin olarak çalışma bakanlığına gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız durumla ilgili gelişme olacağına eminin