muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 6 Aralık 2018, Saat 15:12 0 Yorum

» KİŞİSEL PULLAR TESLİM EDİLDİ

KİŞİSEL PULLAR TESLİM EDİLDİ

Bu haberi sosyal medyada paylaş

PTT’nin Türk pulculuğuna yeni bir boyut getirmek, filateliyi sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı kişisel pul uygulaması kapsamında Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe tanıtımına yönelik hazırlatılan Bozüyük Pulları teslim edildi.

Bozüyük Belediye Başkan yardımcısı Barış Oğuz, PTT Bilecik Başmüdürlüğü tarafından Bozüyük ilçesinin tanıtımı için hazırlanan kişisel pulları PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt’tan teslim aldı. Burada Başkan Yardımcısı Oğuz ile bir süre sohbet eden PTT Bilecik Başmüdürü Serhat Bozkurt PTT’nin Türk pulculuğuna yeni bir boyut getirdiğini belirterek “Filateliyi sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı kişisel pul uygulaması kapsamında Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe tanıtımına yönelik hazırlatılan kişisel pulları teslim ettik. Kişisel İlçenin tanıtımını yapabilmek için tasarlanan ve ilçemizin farklı kültürel ve tarihi değerinin yer aldığı bu pullar ilçemizin tanıtımına önemli bir katkı sağlayacak. Bozüyük Belediye Başkanımız Sayın Fatih Bakıcı’ya bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

Başkan Yardımcısı Barış Oğuz da “PTT Müdürlüğümüz ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ve ortak çalışma neticesinde hazırlanan koleksiyon değerindeki pullarımız, kentimizin tanıtımı için çok önemli. Tarihi mekânlarımız bu pullar ile ölümsüzleşecek” dedi.

 

Pul tesliminde PTT Bilecik Başmüdürü Serhat Bozkurt’a İdari ve Mali Birimler Müdür Vekili Sedat Çakmak ile İşletme Müdürü Abdulaziz Çivik eşlik etti.