muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 23 Mart 2019, Saat 14:56 3 Yorum

» KURULUŞTAN BUGÜNE AK PARTİ BİLECİK AİLE BULUŞMASI

KURULUŞTAN BUGÜNE AK PARTİ BİLECİK AİLE BULUŞMASI

Bu haberi sosyal medyada paylaş

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Kuruluştan Bugüne AK Parti Bilecik Aile Buluşmasında, partinin ilk gününden bu yana hizmet eden üyeleri bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen programa; Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Teşkilat üyeleri, Milletvekili Selim Yağcı, Önceki dönemler AK Parti Milletvekili ve Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, ilk günden bu yana hizmet eden İl Başkanları, Merkez İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Programda konuşan Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, programın düzenlenmesinde emeği olanlara teşekkür ederek; ‘’Uzun bir aradan sonra kardeşlerimizle bir araya gelmemize vesile olan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok şükür AK Parti ailesi olarak bir ve beraberiz. Önümüzde 31 Mart Yerel seçimleri var. Her vesile ile şunun altını çiziyoruz. Bu seçim bir yerel seçim olmakla birlikte Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve ülkemizin elini güçlendirme seçimidir. Bütün kardeşlerime bu hususu hatırlatmak istiyorum’’ diyerek, seçimlerin ülkemiz ve Milletimiz için taşıdığı öneme değindi.

 

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Poyraz ise 31 Mart Seçimlerinin hem yerel seçimler hem de ülkemizin bekası ile ilgili olmasından dolayı taşıdığı önemi belirten bir konuşma yaptı.

 

İl Başkanı Fikret Karabıyık da yaptığı konuşmada; hem kendi döneminde hem de daha önceki dönemlerde yapılan çalışmalar dolayısıyla emeği olanlara teşekkür ederek, 31 Mart Yerel seçimlerinde yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Milletvekili Selim Yağcı ise konuşmasında AK Parti’nin bugüne gelişinde yaşadığı zorluklara değinerek; ‘’Dirilişin Şehri Bilecik’te bugün ayrı bir sevinçliyiz ve onurluyuz. 2001’de bu Millete Umut kaynağı olarak çıkan ve dünyanın dört bir taraftaki Gönül coğrafyasında yaşayan kardeşlerimizin dertleriyle dertlenen bir iktidarın üyeleri olarak bir araya geldik. Ülkemiz üzerinde oynanan kötü oyunlara karşı Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer aldığımızı göstermek adına bir araya geldik. Cenabı Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bilecik AK Parti ailesi olarak bu buluşmayı gerçekleştiren bütün kardeşlerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Programa katılarak bizleri sevindiren Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir önceki dönemlerden Milletvekilimiz Fahrettin Poyraz ve bütün dava arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyor Selam ve muhabbetlerimi bildiriyorum.’’ şeklinde konuştu.

 

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği programda konuşan Belediye Başkanı Nihat Can, konuklara teşekkür ederek; şunları söyledi:

 

‘’Ben öncelikle gecemizin ve buluşmamızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Cenabı Allah’a şükürler olsun ki Bugün AK Parti ailesi olarak Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak tekrar Aynı Çatı Altında Bir araya gelmenin onurunu, mutluluğunu ve bahtiyarlığına yaşıyoruz. Cenabı Allah Önce Memleket Önce Millet ülküsü ile yola çıkan bu davayı ilelebet payidar eylesin. Ülkemize hizmetkar eylesin. Bugün ayrı bir onurluyuz, mutluyuz, sevinçliyiz. Çünkü yaklaşık 18 yıl önce bu Milletin gönlüne atılmış bir fidanın Çınar’a dönüşmüş halini görüyoruz. Cenabı Allah davamızı hak eylesin bize güç versin Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a dünyadaki bütün gönül dostlarımıza Umut kaynağı etsin. O Gönüldaşlarımızı hayal kırıklığına uğratmasın. Bu Milleti onlara kurtarıcı eylesin. Davamızı da uzun ömürlü etsin.’’ ifadelerini kullandı.

 

Konuşmaların ardından program AK Parti’nin kuruluşundan bu yana emeği olanlara Teşekkür Plaketi verilmesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
BİLECİKLİ

SAYIN POYRAZ KEŞKE BİLECİK HALKI İLE AİLE GİBİ OLABİLSEYDİ…

Vatandaş

Nerde o eski kadrolar şimdiki yönetim menfi çıkarlar için çalışıyor….

misafir

kurucu başkanı göremedim resimde