muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2018, Saat 10:23 0 Yorum

» MİDİLLİ ATLARI ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

bilecik vefat edenler

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Bilecik Belediyesi ve Türkiye Jokey Kulübü işbirliğinde hazırlanan çalışma ile Bilecik’li çocuklar, iki gün boyunca Midilli Atları Ponylerle buluşacak.

 

Gerek çocuklar ve gerek gençleri birçok güzel çalışmayı ortaya koyan Bilecik Belediyesi, geleceğimizin teminatı çocuklarımız için iki günlük güzel bir etkinliğe imza atıyor.

 

Başta dezavantajlı gruptaki çocuklarımız olmak üzere 12 yaş altı çocuklar; Bilecik Belediyesi Pelitözü Gölpark’ta gerçekleştirilecek olan etkinlikte, Midilli atlarını yakından görme imkanı bulurken, aynı zamanda birbirinden güzel eğitim aktivitesi ve boyama faaliyetleri ile tanışmış olacak.

 

15-16 Eylül tarihlerinde Pelitözü Gölpark’ta gerçekleştirilecek etkinlikler 17:00 ve 19:00 saatleri arasında yapılacak.

 

‘’AMACIMIZ ÇOCUKLARIMIZI DOĞA İLE BULUŞTURMAK VE ONLARA HAYVAN SEVGİSİNİ AŞILAMAKTIR’’

Gerçekleştirilen etkinlik hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Belediyemiz ve Türkiye Jokey Kulübü işbirliğinde yeni ve güzel bir çalışmayı daha gerçekleştiriyoruz. Yaz tatilinde çocuklarımız için birbirinden anlamlı hizmeti sunan Bilecik Belediyesi olarak, çocuklarımıza okul öncesi güzel bir etkinlik daha sunmak istedik. Bu kapsamda Belediyemiz Pelitözü Gölpark’ta çocuklarımız iki gün boyunca Midilli atları ve seyisleri ile buluşacak. Dez avantajlı gruptaki çocuklarımız başta olmak üzere 12 yaş altı çocuklarımızın güzel ve verimli bir hafta sonu geçireceğine inanıyorum. Bütün çocuklarımızı etkinliğimize bekliyoruz’’ ifadelerini kullandı.