muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 31 Ekim 2018, Saat 14:21 4 Yorum

» Milletvekili Selim Yağcı ilimiz ve ilçelerimizdeki stadyum taleplerini aktardı

Milletvekili Selim Yağcı ilimiz ve ilçelerimizdeki stadyum taleplerini aktardı

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Milletvekili Selim Yağcı, ziyaret ettiği Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ilimiz ve ilçelerimizdeki stadyum taleplerini aktardı.

Göreve geldiği günden bu yana şehrimizdeki birçok konu hakkında çözüm arayışında olan Milletvekili Selim Yağcı, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, ilimiz ve ilçelerimizdeki stadyum taleplerini iletti.

 

Yaptığı ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Selim Yağcı, “Kadim dostum, değerli kardeşim Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Bey’e ziyarette bulundum. Sayın Bakanımıza ilimizin temel sorunlarından olan Bilecik Şehir Stadyumu ve Bozüyük İlçe Şehir Stadyumunun yenilenmesi konusunda istek ve taleplerimizi aktardık. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın katkılarıyla ilimize kazandırmayı planladığımız spor alanındaki projelerimize verecekleri destekler sebebiyle teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
gölpa gençlik

Böyle giderse özel idareye müracaat edip kaynak transferi yaptırmak olacak gibi görünüyor. Kışın maçları Bilecike aldırmakta dünüşünülebilir.

demir

helal vekilim bozüyük ve bilecik stad konsundaki yarasına merham oldunuz umarım sözde kalmaz icraat olurr saygılar

bilecikte olması normal

edebali ve bozuyuk stadlarında maçlar oynanıyorrr madem deprem yönetmeliğine göre neden stad maç oynıyorrrr anlamıs degilim buda sadece bilecikte olurrr

Nofear

Başka hiç işiniz yok zaten once şu kanayan yaranızı halledin…bursa yolu ne alemde bilen varmı…hastene yavaş ilerliyo haberiniz varmı.varsa yoksa şow yaparsiniz zaten başka bisi yok.