muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 21 Eylül 2018, Saat 09:12 1 Yorum

» Osmaneli İçin Yapılması Planlanan Çalışmalar Konuşuldu

Osmaneli İçin Yapılması Planlanan Çalışmalar Konuşuldu

Bu haberi sosyal medyada paylaş

AK Parti Milletvekil Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık Osmaneli İlçesinde görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, belediye meclis üyeleri, partililer ve muhtarların da olduğu buluşmada Milletvekili Yağcı ve AK Parti İl Başkanı Karabıyık , Osmaneli için yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Gerçekleştirilen ziyaretin çok verimli olduğunu vurgulayan Milletvekili Selim Yağcı; ‘’ Osmaneli İlçemizde demokrasinin temel taşı olan köy muhtarlarımızla İçmeler tesisinde bir araya geldik. Köylerimizin sorunları ve bu alanlardaki yaptığımız ve yapmayı düşündüğümüz çalışmalara ilişkin olarak karşılıklı görüş alışverişi içerisinde bulunduk. Muhtarlarımızın bizlere olan bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yaptıkları ve yapacakları destek ve katkılar sebebiyle kendilerine teşekkür ediyorum. El ele gönül gönüle vererek birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
el turko

sanayi sart büyümesi gelişmesi içinn