muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 21 Mart 2019, Saat 10:16 13 Yorum

» Selim Yağcı’dan Gönderme; “Geriye Baktığımızda Bazılar Çok Konuşuyor”

Selim Yağcı’dan Gönderme; “Geriye Baktığımızda Bazılar Çok Konuşuyor”

Bu haberi sosyal medyada paylaş

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik belediyesi tarafından yapılan, 3 katlı olarak inşa edilen ve 150 araç kapasiteli katlı otoparkın açılışında konuştu.

CHP’nin Bilecik Belediye Başkanı adayı Semih Şahin Muharrem İnce mitinginde, belediyenin yaptığı projeleri eleştirmişti. AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, eleştirmesinin ardından bir açıklama yaptı.

 

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, “Bugün geriye baktığımızda bazılar çok konuşuyor, geriye baktığımızda kendilerine o fırsat geldiğinde o hizmeti yapamamışlardı.” dedi.

 

Yağcı; Nasıl küçükleyici bir ifade benim şehrime. Ertuğrulgazi’nin, Şeyh Edebali’nin diyarına Bilecik’in şansı oluyormuş, Bilecik’te hizmet etmek nasip olursa şereflenirsin, büyük bir onura nail olursun” diye konuştu.

 

“Günaydın Bilecik Belediyesi’nin işçisinin 250 lirasını niye kesiyorsun”

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı,  Yağcı, “Birileri çıkıp diyor galipten haber gelir gibi diyor ki ben belediye başkanı olursam 2 bin 200 lira işçiye ücret vereceğim. Günaydın, günaydın Bilecik Belediyesi’nin işçisinin 250 lirasını niye kesiyorsun. Zaten belediye işçileri 2 bin 450 lira alıyor. Şampiyon tepesi diyorlar şehirler markalar kolay oluşmaz, markalar tek atımlık kurşunla da oluşmaz sabır gerekir uzun çalışmalar gerekir şehri her açıdan donatmak gerekir bir şeyi yapmakla şehir marka olmaz. Onun için şampiyon tepesi spor anlamında her yıl şampiyon takımın gelerek ve diğer takım yöneticilerinin Bilecik’te bir spor toplantısını gerçekleştirmeleri için yapılan özel bir projenin adıdır.” dedi.

 

“Açılış Yapmaya Vakit Bulamıyoruz”

Yağcı; “Bizler çalışmaktan üretmekten reklam yapmaya, açılış yapmaya maalesef vakit bulamıyoruz. Bakın burada açılış yapıyoruz ama yaptığımız işlerden baştan beri Kültür Kongre Merkezimizden tutun Kapalı Pazar yerimizden otogarımıza varıncaya kadar milyonun üzerinde birçok projenin açılışını bu zamana kadar yapmadık, yapamadık. Neden bizim bir derdimiz var bir kaygımız var. Geleceğe hızlı gitmeliyiz, biz 2023 Bilecik’ini 2023 Türkiye’si oluşurken önde gelen şehirler arasına koymalıyız” diye konuştu.

Birileri Bilecik’in şansıymış. Allah aşkına sen mi büyüksün Bilecik mi?

Selim Yağcı konuşmasının devamında, “Yapılanlar belli, bu hizmetlerin devamı yine AK Parti kadrolarıyla birlikte olur. Birileri Bilecik’in şansıymış. Allah aşkına sen mi büyüksün Bilecik mi? Yani sen lütfedip gelmediğinde Bilecik yıllardır şansız mıydı? Nasıl küçükleyici bir ifade benim şehrime. Ertuğrulgazi’nin, Şeyh Edebali’nin diyarına Bilecik’in şansı oluyormuş, Bilecik’te hizmet etmek nasip olursa şereflenirsin, büyük bir onura nail olursun. Benim 15 yıl hizmet ettiğim bu şehre yapmış olduğum hizmet çoluk çocuğuma bırakacağım en büyük itibardır, onurdur, şereftir, haysiyettir. Önümüzde çok önemli süreçler var. Memleket gerçekten hızla, araç hızını almış gidiyor. Bu hızı gerek Türkiye’de gerek Bilecik’imizde ne olur önüne set çekmeyelim. Bu zamana kadar olduğu gibi el, ele gönül, gönüle verelim ve 2023 Türkiye’sini inşallah Nihat Can kardeşimin belediye başkanlığı liderliğinde 2023 Türkiye’sine Bilecik’imizi nasıl Türkiye dünyanın 10 ekonomisi arasına girecekse Bilecik’imizde ülkenin ilk 10 şehri arasına girme noktasında tempomuzu yükselterek devam edelim. Bu zor bir şey değil bakın aslında alt yapı alanında tüm şeyler yapıldı. ya Bilecik’te diyor alt yapıyı hesap etmek kolay değil zaten eğimli bir yapı diyor. Yine açık havadan eğimli gidecek herhalde her şey. Allah’ın verdiği eğimi kullanacaklar herhalde. Bu şehrin TUİK verilerine de bakarsınız gerçekten alt yapı çalışmalarımız Türkiye’nin önde gelen alt yapı çalışmalarını gerçekleştirdik. Şehir planlamalarımız önümüzdeki 30 yılı kapsayacak derecede hep birlikte gerçekleştirdik. Meclis üyelerimizin çevre düzen çalışmalarından kapsayarak o birliği ile daha 2009, 2014 öncesi almış olduğumuz o dönem meclisimizin oy birliği ile almış olduğumuz kararla şehrimizin gelecek vizyonunu hep birlikte gerçekleştirdik ve bunları adım, adım uygulamaya koyuyoruz” dedi.11 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
inadına chp

sayenizde bilecik ufak kaldı 16 seneden berii iktidar nimetlerinden yararlandımıı madem yararrı varsa neden bilecik büyümediii

AYŞE KUŞ

En başta o ”galip’ değil gaip yani bilinmeyen… Açıklamanız gereken yaptığınız tesislerin giderlerini vatandaştan nasıl aldığınız;nasıl vatandaşa ödettiğiniz asıl bunu açıklayın.Yaptığınız en küçük yol çalışmasının bile masraflarını o yol üzerinde inşaatı devam eden vatandaşa ödettiniz.Arıtma tesisi meselesini hatırlatmamıza gerek varmı?
ya düşük puanla yaptığınız torpilli tayinleri…

Çağla

O zaman yol altyapısını düzeltin ilk önce

BİR İNSAN

helal sana Vekilim….onlar anca konuşurrrr AK Parti YAPARRRRRR…

lefkeli

ne yapmışş yapılan nee park 3 sefer acılıyor diğer illerde akp li ama biz geri kaldık onlar iktidarın nimetlerinden faydalandılar eee bizzzz

Dadaa

Sayın vekilim bırakın cehapeyi konuşsun kukla Semih yaşar in kuklası yaşar onada anlatiyordur belediyeye işçisine para veremediğini sigortalarını ödeyemediği için Bilecik i nasıl yenildiğini kukla Semih Bilecik in şansı imiş kim bu Semih 1 Nisan’da İstanbul a döner haybeci kukla büyüyen Bilecik i sana yedirirmi bu millet zilletin adayı kukla

Misafir

Sabredin vekilim az kaldı terlemeye başladınız galiba,Kul hakkı yediniz,yetim hakkı yediniz,Başkalarının hakkını yediniz düşük puanla kızınızı yerleştirdiniz bunun hesabını halk soracak…Haklının yanında değil güçlünün size yalakalık yapanın yanın da oldunuz Biraz daha sabır son 9 gününüz kaldı…..

MİSAFİR

Aynı yerlerin açılışı defalarca yapılıyor ????????????

bilecikli

15 yılda yapılan hizmeti göremeyenler kördür herhalde. katlı otopark açılışını kaçıncıya açılıyor diyen arkadaş kongre merkezi otogar şehir müzesi daha birçokları bunlar bilecik e değer katan eserler bunların açılışı bile olmadı

bilecikli

inadına siz sadece konuşacaksınız AK PARTİ yapacak

Oya

Birilerine çatmadan,karalamadan siyaset yapmayı öğretmelisiniz önce.muhalefetin anlamini düşman olarak algılayıp ve böyle secmeninizde yansıttığınız surece siyaset kirliliğinden kurtulamayacak.nedir bu telâşınız!!ama şunu bilin ki doğru sarsılır ama yıkılmaz..

Marka Şehir

“Yaptım yaptım…”, ne yaptın? Babanın parasıyla mı yaptın? Halkın parasıyla yaptın. Peki kaça yaptın? Hangi amaçla yaptın? Niye oraya yaptın? Yaparken kime sordun? Yıllarca halkın tonla parasını betona gömüp sonunda çıfıt çarşısına çevirdin memleketi. O naif kent kültürünü yok edip görgüsüz bir kasabaya çevirdin Bilecik’i. Şampiyonlar tepesiymiş… Diyelim ki şampiyon takım Bilecik’e geldi. E sonra? Ne olacak, bütün spor kamuoyu şampiyonlar tepesi ve “muhteşem Bilecik’i” mi konuşacak? Aklın kesiyo mu böyle birşeyi? Bilecik ne zaman ulusal gündem konusu oldu biliyo musun: Sen şehrin adını “Gazi Ertuğrul Bilecik” yapmak için yanıp tutuştuğunda; sen “Reyis’in kapısında temizlikçi olurum” dediğinde ve o malum… Devamı »

Siyasetci

Sizleri tebrik ederim güzel yorumunuz için. Lâkin insanlarda at gözlüğü olduğu sürece görmezler .