Söğüt-Eskişehir ve Söğüt-Bilecik Yoluna Müjde

Bilecik Çiçekçi    

Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, Söğüt-Eskişehir ve Söğüt-Bilecik Karayolu sıcak asfalt yapılabilmesi için çalışma dosyasını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sundu.31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçim tebrik ve teşekkür ziyaretlerini Bilecik’in Söğüt ilçesinde başlayan Devlet Bahçeli’ye Söğüt-Eskişehir ve Söğüt-Bilecik yolunun aktaran Başkan İsmet Sever, Bahçeli’den “Planlanan yatırımların ve yapılacak hizmetlerin takipçisi” olacağını söyledi.

 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, ” Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Başkanımız Devlet Bahçeli gibi Söğüt sevdalısı liderlerimiz başımızda olduğu sürece, çok yakında yeni müjdeler vereceğiz.” dedi.

8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Revaydin Öztürk

Sayın Başkan Devlet Bahçeli Bilecik ilinin güzel ilçesi Söğütü müreffeh olmasını cenabu Allahtan sonra sizlerden ve değerli yol arkadaşlarınızdan hizmetlerinizi bekliyorum. Allah yolunuzu açık etsin inşallah. Başarılar diliyorum. Ben Revaydin Öztürk.

Dogrucu

Söğüt.ün gelişebilmesi için Söğüt Bozüyük yolunun acilen yapılması lazım.

İrfan

Bilecik elmabahçe köyü göletini bitirin ödenek yokmuş bizim köye söz verdiyseniz yapacaksınız sayın başkan

Zaza

EYT sözüne donmesin sakın takip edin

erol

Ilk önce bilecik bursa yolunu yapin

Gurbetci

daha cok beklersiniz turkiye cumhuriyetinin yararina olan gen sorular arastirilsinmi dedi ortannan bir olup ret etmedilermi oy verin koltuklandan inmesinler sata sata bitiremediler yerli milli isimler kaldi birde ummetiniz kaldi cumhuriyet bitti

İsmail Yıldırım

Bursa ankara otoyolu 2020 e ihale edilec zaten net

İsmail Yıldırım

Ankara izmir otoyolu 2023 ten sonraya kalma ihtimali yüksek