muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 21 Mart 2019, Saat 17:04 3 Yorum

» VAGON KAFE PROJESİ ADIM ADIM OLUŞUYOR

VAGON KAFE PROJESİ ADIM ADIM OLUŞUYOR

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Belediye Başkanı Nihat Can, Cumhuriyetin 100. Yılında Bilecik’in kavuşacağı vizyon projelerinden Vagon Kafe hakkında bilgi verdi.Açıklamasında; ‘’Hamsu Vagon Kafe ile Bilecik’imizin Gençlik Merkezini adım adım oluşturuyoruz’’ ifadelerini kullanan Belediye Başkanı Nihat Can, şunları söyledi:

 

‘’Her vesile ile belirttiğimiz üzere, gençlerimizi çok seviyoruz ve gençlere çok önem veriyoruz. Bu anlamda açıklamış olduğumuz Bilecik’imiz 2023 hedeflerine ulaştıracak vizyon projelerimiz arasında Vagon Kafe olacak.Hamsu Vadisi içerisinde İŞKUR binası arkasında yer alan bölgede gerçekleştirilecek olan Vagonu Kafe 1000 metrekarelik alanda yeni bir cazibe noktası olacak. Proje kapmasında: Açık ve kapalı oturma yeme içme alanları, alanın konseptine uygun demiryollarında ekonomik ömrünü tamamlamış vagon (mutfak olarak kullanılacak. Ayrıca Masa tenisi, bilardo, hava hokeyi gibi masa oyun alanları, Mini bowling alanı yer alacağı proje ile aslında bizler Bilecik’imizin Gençlik Merkezini oluşturmuş oluyoruz. Çünkü Hamsu Vadisinin bulunduğu alanda; Park Vadi Eğlence Merkezi, Osmanlı Hamamı ve diğer alanlar oluşturuldu. Buna ek olarak gerçekleştireceğiz Vagon Kafe ile o bölge daha da canlanacak ve gençlerimizle birlikte vatandaşlarımıza hitap edecek bir nokta haline gelecek. Şehrimize ve insanımıza Hayırlı Uğurlu Olsun’’ ifadelerini kullandı.3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
bbilecikli

eski tren garıı kültür ve sergi salonu olsunnn izmitt eski tren garı gibiii

Mağdur esnaf☹️

İyi aferin güzel işler yapıyorsunuz küçük esnafı bitirme projeniz hayırlı olsun bilecige…Sultan eliyle ev yemekleri ve lokantaları bitirdiniz,vagon kafeylede kafeleri bitirirsiniz….

Xyz

Vagonu verinde bir İstanbul’a gidem