muratderereklam

Nöbetçi Eczane

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Haber Tarihi: 10 Eylül 2018, Saat 09:05 1 Yorum

» YARIŞARAK HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

YARIŞARAK HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

Bu haberi sosyal medyada paylaş

Yaz spor okullarının yüzme kursuna devam eden öğrenciler, sezonun kapanış etkinliğinde yarışarak hünerlerini sergilediler.

Bozüyük Belediyesi yaz spor okullarının yüzme kursları yaz sezonunun ardından kızlar ve erkekler olarak iki ayrı kategoride düzenlenen yüzme yarışmaları ve sertifika töreni ile sona erdi. Kurs bitiminde yüzmeyi iyi derecede öğrenen erkek gurubundan 30 öğrenci kızlar gurubundan ise 72 öğrenci yarıştı.

 

Kıyasıya bir mücadelenin ardından erkekler gurubunda ilk 3 dereceye giren öğrenciler madalya ve sertifikalarını Bozüyük Belediye Başkan Yarımcısı Rasim Keskin’in elinden alırken kızlar gurubunda dereceye giren öğrenciler de madalya ve sertifikalarını Belediye Başkan Yardımcısı Barış Oğuz’un elinden aldılar. Yarışmaya giren fakat dereceye giremeyen öğrencilere de madalya ve sertifikaları yüzme antrenörleri tarafından takdim edilirken yarışmalara katılmayan ancak kursu başarı ile bitiren öğrenciler de düzenlenen törende sertifikalarına kavuştu.

 

Başkan Yardımcıları Keskin ve Oğuz minik sporcuları tek tek tebrik ederek kendilerine hayat boyu başarılar dilediler. Etkinliğe Başkan yardımcıları Rasim Keskin ve Barış Oğuz’un yanı sıra Kültür ve Sosyal İşler Müdür vekili Esat Zencir, antrenörler, öğrenciler ve öğrencilerin aileleri katıldı.1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
vatandaş

havuzun kenarında ayaakkabı ile dolasmak ne kadar dogru cocuklar orda havuza giriyor cıpla ayakla dolasıyor