» 1 günlük kazancını Barış Pınarı Harekâtı için bağışladı

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacı taşıyan Barış Pınarı Harekâtı’na Bilecikli dolmuş şoföründen de destek geldi.

Türk ordusunun Fırat’ın doğusuna başlattığı Barış Pınarı Harekatı devam ederken, Bilecik Merkezde şehir içi servis çeken Gürol Kaya, harekâta destek olmak için 1 günlük kazancını Mehmetçik Vakfına bağışladı.

Bilecik şehir içi yolcu servisi çeken Gürol Kaya, anlamlı bir kampanyaya imza attı.

Yurdun değişik yerlerinde vatandaşlar harekâta destek için seferber olurken, Bilecik’teki destek kampanyası da ilgi gördü.

1 günlük kazancının tamamını Mehmetçik Vakfına bağışlayacağını söyleyen Gürol Kaya, “Harekâtın başladığını duyunca ben de ne yapabilirim diye düşündüm. Benim yapabileceğim ne olur dedim ve bu kampanyayı başlattım. Elimdeki imkanlar ancak buna elveriyordu. Bizim de bir katkımız olsun diyorlar. Bazıları soruyor, kazancını mı vereceksin diye. Ben kasama giren paranın tamamını vereceğim. Halkımıza teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Büyük ilgi var. Benim elimden gelen bu. Bunu yapabiliyorum. Keşke daha fazla yapabilsek” dedi.

5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster

helal olsun şoförümüze

bu davranışın herkeslere örnek olsun inşallah

helal olsun sana inşallah daha çok kazanç sağlarsın

Tüm esnafı maddi iyi olan herkesi teşvik etmişsin helal olsun sana şoför kardeş

Helal olsun şoför abiye

5
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x