1429 Kere Teşekkürler Bilecik… | Bilecik HaberBilecik Haber

6 Aralık 2022 - 08:18

1429 Kere Teşekkürler Bilecik…

1429 Kere Teşekkürler Bilecik…
Son Güncelleme :

28 Mayıs 2021 - 11:24

93 okunma

Eğitim-Bir-Sen Bilecik Şube Başkanı Ahmet Selöz, “Şube Geneli Üye Sayımızı bir önceki yıla göre arttırarak tüm ilçelerimizde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğün de yine yetkili sendikayız” dedi.

Açıklamalarda bulunan Başkan Selöz şu ifadere yer verdi,

2021 Yılı Sendikal Mutabakat Dönemi Kurumsal Mutabakatlarımızı tamamladık. İl Milli Eğitim Müdürlüğün de görev yapan sendikalı personelin %61 ‘inin teveccühü, fedakar teşkilatımızın gayretleri ile Pandemi şartlarına rağmen Şube Geneli Üye Sayımızı bir önceki yıla göre arttırarak tüm ilçelerimizde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğün de yine yetkili sendikayız..

Biliyoruz ki zirveye çıkmak kadar zirvede kalabilmek ve de yeni zirvelere ulaşmak önemlidir. 2011 yılında devraldığımız bayrağı her yıl artan üye sayısıyla yeni zirvelere taşıyoruz.

Özgürlüklerin genişletilmesi, yasakların kaldırılması konusunda öncü olan, dünya genelinde mazlumların sesi olmaya çalışan ’İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın’ düsturu ile slogan üretmek yerine değer inşa eden, hizmet üreten Eğitim -Bir -Sen hizmet sendikacılığında her zaman çığır açtı.

Eğitim-Bir-Sen Bilecik Şubesi olarak eğitim çalışanlarının ekonomik- sosyal haklarını geliştirmek için emek, ekmek ve hak mücadelesi vermekteyiz. Bu doğrultuda bütün dünyayı etkisi altına alan Covid19 salgın süreciyle birlikte eğitim-öğretim faaliyetlerinde ortaya çıkan sorunları ve sözkonusu sorunlara yönelik çözüm önerilerimizi rapor halinde muhataplarımıza ilettik.

Yerelde Bilecik’ten genelde ise; ülkedeki bütün üyelerimizden aldığımız destek ile her zaman Eğitim emekçilerinin yanındayız.

Eğitim-Bir-Sen Bilecik Şubesi olarak yetkiyi taçlandırdığımız bu süreci kamu çalışanları adına bir hizmet yarışı ve demokratik bir şekilde hak arama mücadelesi olarak değerlendirmekteyiz. Yetkili sendika olmanın verdiği sorumluluk ve bilinç ile yolumuza emin adımlarla devam etmekte kararlıyız.

Bu vesile ile büyük teveccüh göstererek bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize, iş yeri temsilcilerimize, ilçe temsilcilerimize, yönetim kurulu üyelerimize ve kadın komisyonumuza göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Teşekkürler… Merkez
Teşekkürler… Bozüyük
Teşekkürler… Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
Teşekkürler… Söğüt
Teşekkürler… Osmaneli
Teşekkürler… Pazaryeri
Teşekkürler… Gölpazarı
Teşekkürler… İnhisar
Teşekkürler… Yenipazar

YORUM YAP

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
1 yıl önce

evet bunuda %20 enflasyon olan ülkede %3 zama imza atmak için ve çiçekçilerden alınan faturaları 2 katı kestirip cebe atmak için kullanmalıyız

baran
1 yıl önce

%3 zama ımza atan sendıka mı olur ayıp