bilecik özel çocuk akademisi

» 19 MAYIS COŞKUSU HAVAİ FİŞEKLERLE YAŞANDI

19 MAYIS COŞKUSU HAVAİ FİŞEKLERLE YAŞANDI
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2020 ( 4 ay önce ) #Koronavirüsünşakasıyok

Bilecik Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen havai fişek gösterisi ile gece aydınlandı.

Belediye Başkanı Semih Şahin, Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen havai fişek gösterisini izleyerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi olarak bu anlamlı günün en iyi şekilde değerlendirilmesi için çalıştıklarını kaydeden Başkan Şahin, ‘’Bugün, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. Yılı. Bu sebeple elimizden geldiği kadar coşkuyla kutlamaya çalışıyoruz. Gün boyunca gezici otobüsümüzle bütün mahallelerimizi dolaşarak, günün anlam ve önemini belirten marşlar çalındı. Var olan koşullarda olabilecek en çok şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede Cumhuriyetin müjdecisi 19 Mayıs coşkusunu vatandaşlarımıza sunabilmek için havai fişek gösterisi hazırladık. Ayrıca Kadir gecesinin bütün vatandaşlarımıza mübarek olmasını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

4

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Vatandaşın Sesi

Havai fişek birçok hayvanın tedirgin olmasına ve kuşların yuvasını terk etmesine, ölmesine, göç yollarında olan kuşların yönlerini şaşırmasına sebep oluyor.Bu kadar havai fişeğe ne gerek vardı.Madem 19 mayısı kutlayacaktınız balkonlarda 19:19’da istiklal marşınızı söyleseydiniz !!

bilecikli

istiklal marşımı söyleyecekler

bosmanelili

bir tanıdığım ev yıkılacak sandım
çocuklar korktu vallahi dedi
bu imansızlar ne anlar kutlamadan

baba hakkı

istiklal marşını söylemeye çıkmadılar çünkü cumhurbaşkanı söyledi ya ondan
Adamlarda ne beyin ameliyatı yapmış hepsi akılsız