» 19 MAYIS COŞKUSU HAVAİ FİŞEKLERLE YAŞANDI

Bilecik Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen havai fişek gösterisi ile gece aydınlandı.

Belediye Başkanı Semih Şahin, Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen havai fişek gösterisini izleyerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi olarak bu anlamlı günün en iyi şekilde değerlendirilmesi için çalıştıklarını kaydeden Başkan Şahin, ‘’Bugün, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. Yılı. Bu sebeple elimizden geldiği kadar coşkuyla kutlamaya çalışıyoruz. Gün boyunca gezici otobüsümüzle bütün mahallelerimizi dolaşarak, günün anlam ve önemini belirten marşlar çalındı. Var olan koşullarda olabilecek en çok şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede Cumhuriyetin müjdecisi 19 Mayıs coşkusunu vatandaşlarımıza sunabilmek için havai fişek gösterisi hazırladık. Ayrıca Kadir gecesinin bütün vatandaşlarımıza mübarek olmasını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster

Havai fişek birçok hayvanın tedirgin olmasına ve kuşların yuvasını terk etmesine, ölmesine, göç yollarında olan kuşların yönlerini şaşırmasına sebep oluyor.Bu kadar havai fişeğe ne gerek vardı.Madem 19 mayısı kutlayacaktınız balkonlarda 19:19’da istiklal marşınızı söyleseydiniz !!

istiklal marşımı söyleyecekler

bir tanıdığım ev yıkılacak sandım
çocuklar korktu vallahi dedi
bu imansızlar ne anlar kutlamadan

istiklal marşını söylemeye çıkmadılar çünkü cumhurbaşkanı söyledi ya ondan
Adamlarda ne beyin ameliyatı yapmış hepsi akılsız

4
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x