» 7’den 70’e rahatlıkla vakit geçirebileceği, birçok etkinlik alanı

7’den 70’e rahatlıkla vakit geçirebileceği, birçok etkinlik alanı
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2020 ( 1 ay önce ) Kan bağışı can kurtarır!

Bilecik Belediyesi tarafından Bilecik Belediyesi Aile Çay Bahçesi olarak bilinen alanda gerçekleştirilen çalışma tüm hızıyla devam ediyor.

Mimari projesi Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan ve 7’den 70’e her kesimden vatandaşın rahatlıkla vakit geçirebileceği, birçok etkinlik alanının bulunacağı çalışmalar devam ediyor.

Bitki sergi alanlarından, dinlenme ve eğlenme mekanlarına, sanat galerisinden gösteri alanlarına kadar her yaş grubundan insanlarımızın vakit geçirebileceği proje kapsamında yeni bir şehir meydanı gerçekleştirilecek.

MEYDANIN YÜZDE 80’İ YEŞİL ALAN OLACAK

Şehir merkezinin vitrini görünümünde olacak proje ile şehir merkezinin yüzde 80’i yeşil alan olarak değerlendirilecek.

Özgün peyzaj çalışmaları ile birçok türden ağaç ve bitkinin yer alacağı proje kapsamında şu an kullanılan ve eski görünüme sahip çeşme revize edilerek, yeniden halkımızın hizmetine sunulacak.

Özgün mimari yapısı ile şehir merkezinin canlılık kazanacağı projede 6 adet girişin yer alacak ve yeme içme alanları yer alacak.

Dezavantajlı gruptaki vatandaşların rahatlıkla faydalanmaları için her türlü detayın yer aldığı proje kapsamında ayrıca çocukların oyun oynayabilecekleri alanların da yer alacak.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

2

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ESKİCİİİİİİİ

Helal Başkan,Çalışmaya devammmm

Bilecik

Bilecik her yönüyle gizli bir hazine kıymetini bilin . Bilecik tüm güzellikleri hak ediyor.