“ADAY OLARAK KİM ÇIKARSA ÇIKSIN 13. CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ” | Bilecik HaberBilecik Haber

26 Kasım 2022 - 11:55

“ADAY OLARAK KİM ÇIKARSA ÇIKSIN 13. CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ”

“ADAY OLARAK KİM ÇIKARSA ÇIKSIN 13. CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ”
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2022 - 15:10

61 okunma

İYİ Parti Bilecik İl Başkanı Hakan Sakarya, “Altılı masadan aday olarak kim çıkarsa çıksın bizler onu 13. Cumhurbaşkanı yapacağız.” dedi.

Ülke gündemine dair açıklamalarda bulunan İYİ Parti Bilecik İl Başkanı Hakan Sakarya, İYİ Parti’nin altılı masadan çıkacak adayı, kim olursa olsun destekleyeceğini söyledi.

Altılı masanın adayının Cumhurbaşkanı olacağını ve kısa sürede Türkiye’yi yeniden parlamenter sisteme dönüştüreceğini belirten Başkan Sakarya, yayınladığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

21 yıllık saltanatın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bunu biz değil tüm halkımız tüm milletimiz söylemektedir. Anketler de bunun en somut destekçisidir. Uzun yıllardır elindeki iktidar gücünü millete sopa olarak gösteren, millet her serzenişte bulunduğunda hapise alan, kendisine laf söylemek en demokratik hak olduğu halde eleştirilere dahi tahammülü olmayan iktidar mensupları artık gidiyor, bunun farkında olduklarından bu kadar telaşlılar. Her fırsatta çırpınıyorlar ama nafile. Bu altılı masanın çıkaracağı aday her kim olursa olsun o bizim ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı olacaktır. Altılı masanın belirleyeceği Cumhurbaşkanı da en kısa sürede ülkemizi yeniden parlementer sisteme dönüştürecek ve milletimiz bu ucube sistemden kurtulacaktır. Buradan tekrar söylüyorum altılı masadan aday olarak kim çıkarsa çıksın bizler onu 13. Cumhurbaşkanı yapacağız. Az kaldı

YORUM YAP

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
vatandaş 10
3 ay önce

HANİ SİZ GENEL BAŞKANINIZI BAŞBAKAN YAPACAKTINIZ. NE DEDİĞİNİZİ BİLMİYORSUNUZ KOMİKSİNİZ…

misafir
3 ay önce

OLUR OLUR 13 OLMAZSA 23 OLUR O DA OLMAZSA 33. CUMHURBAŞKANINI SİZDEN YAPARSINIZ UMUT DÜNYASI İŞTE