AK Parti İl Başkanı Yıldırım; “özür dilemeye ve derhal istifaya davet ediyoruz” | Bilecik HaberBilecik Haber

1 Aralık 2022 - 00:59

AK Parti İl Başkanı Yıldırım; “özür dilemeye ve derhal istifaya davet ediyoruz”

AK Parti İl Başkanı Yıldırım; “özür dilemeye ve derhal istifaya davet ediyoruz”
Son Güncelleme :

31 Mart 2021 - 13:15

34 okunma

AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, CHP Bozüyük İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Kamalı Şahin’in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Çerkezleri hedef aldığı iddiasında bulunarak, özür dilemesini ve istifa etmesini istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bozüyük İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Kamalı Şahin, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Kamalı Ahmet Efe’nin hayatını anlatan bir fotoğraf karesi paylaşarak, üzerine “Büyük amcam Çanakkale gazisi Kamalı Ahmet Çavuş. Işıklar içinde uyu. Yıldızlar yorganın olsun. Goca bakır gümlemez, anam beni ünnemez, adı büyük Amat çavuş, Yunan, Çerkez dinlemez” yazmıştı.

Bu paylaşım sonrası başta kendi partilileri olmak üzere birçok kesimden tepki gelmişti.

AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım da paylaşıma tepki gösterdi.

Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yine skandal, CHP Bozüyük İlçe Kadın Kolları Başkanı’ndan skandal paylaşımı Yunan ile Çerkezi bir tutan, ecdadını tanımayan, adeta düşman bilen bir yaklaşım. Biz utandık, biz hep birlikte Türkiye’yiz. Tüm Çerkez vatandaşlarımızdan özür dilemeye ve derhal istifaya davet ediyoruz. CHP gereğini yap” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

3 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Ye ter
1 yıl önce

Aman açık yakaladınız hemen saldırın… Yıllar önce bir kahramanın sözlerinden yapılan alıntı… Demekki o dönem karşılarında yunandan başkalarıda varmış. Sizin utanmanız gereken başka şeyler var bu gün mesela salgının artmasına zemin hazırlamak riskleri hiçe sayıp halk sağlığıyla oynamak gibi.

....
1 yıl önce

bizde doların 8 lira 30 kuruş olmasından utandık umarım sizde istifa edersiniz.

Misafir
1 yıl önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  ....

Beyninizi nerede bıraktınız? Bu haliniz çok yakışmış.