bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» AK Parti Kadın Kolları Başkanlığında Bayrak Değişimi

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığında Bayrak Değişimi
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2020 ( 1 ay önce ) #Koronavirüsünşakasıyok

AK Parti Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Ercan’ın yerine gelecek isim belli oldu.

Mevcut başkan Fatma Ercan’ın yerine 6’ncı Kadın Kolları Olağan Kongre öncesi genel merkezde yapılan istişareler sonucunda,  İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Mutlu Selen Haşit AK Parti Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı olarak atandı.

Yeni atanan başkana başarılar dileyen Milletvekili Selim Yağcı, “6. Kadın Kolları Olağan Kongre öncesi Genel Merkezimizde yapılan istişareler sonucunda İl Başkan Yardımcımız Mutlu Selen Haşit, AK Parti Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı olarak atanmıştır. Bu bayrak değişiminin Partimize ve ilimize hayırlı olmasını diliyor, Mutlu Selen Haşit başkanımıza ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, 6. Kadın Kolları Olağan Kongre öncesi Genel Merkezimizle yapılan istişareler sonucunda İl Başkan Yardımcımız Mutlu Selen Haşit, İl Kadın Kolları Başkanımız olarak atanmıştır. Partimize ve ilimize hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Bayrağı teslim eden ama yine birlikte çalışacağımız Fatma Ercan Başkanımıza da gayret, emek ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?