bilecik özel çocuk akademisi

» AKŞAM SPORU

AKŞAM SPORU
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2020 ( 1 ay önce ) Kızılay Her Perşembe Bilecik'te!

Bozüyük Belediyesi’nin vatandaşların spor yaparak zinde kalmalarını sağlamak amacıyla “Açık Havada Spor” sloganıyla parklarda ve spor sahalarında başlattığı etkinlikler Kasımpaşa Mahallesi’nde step, 4 Eylül Mahallesi’nde aerobik etkinliği ile devam etti.

Bozüyüklü hanımlar alanında uzman eğitmenlerle birlikte Kasımpaşa Mahallesi tenis kortunda step yaparken aynı saatlerde 4 Eylül Mahallesi 15 Temmuz Parkı’nda da aerobik yaptı. Yaşadığımız küresel salgın sürecinde spordan uzak kaldıklarını ifade eden hanımlar, sosyal mesafe kuralına uyarak gerçekleştirdikleri bu etkinliklerin büyük faydası olduğunu belirterek Bozüyük Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Hijyen ve sosyal mesafenin ön planda olduğu etkinliklere ilgi her geçen gün artarken etkinlikler önümüzdeki hafta 2 gün ve 4 farklı noktada planlandı. 18 Ağustos Salı günü saat 19:30’da planlanan Step Aerobik etkinlikleri Yeşilkent Mahallesi Amfi Tiyatro ile Yediler Mahallesi’nde Şehit Mahmut Ekinay Parkı’nda yapılırken 20 Ağustos 2020 Perşembe günü saat 19:30’da Step Areobik etkinliği Yeni Toki’lerde Basketbol Sahası’nda, Pilates etkinliği ise Kasımpaşa Mahallesi tenis kortunda yapılacak.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

1

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
rüya

bilecik için de isterizzz bu etkinliği