bilecik özel çocuk akademisi

» Amacını Nedir? Ne İstiyorsunuz?

Amacını Nedir? Ne İstiyorsunuz?
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2020 ( 2 ay önce ) Önemli: Maske, Mesafe ve Temizlik!

Bilecik Belediyesi tarafından vatandaşların ve kamuoyunun bilgilenmesi amacıyla Kayı Boyu anıtına yönelik saldırı hakkında açıklama yapıldı.

Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada, ‘’İstanbul-Eskişehir çevre yolunda bulunan Kayı Anıtı’na, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından saldırı yapılmıştır. Bilecik Belediyesi olarak bu saldırıyı kınıyoruz.’’ ifadelerine yer verilerek, şunlar kaydedildi:

‘’İlimizdeki bazı anıt ve görsellere yönelik yapılan bu tür çirkin saldırılar, ne yazık ki ilk değil. Saldırıların benzerleri ay yıldız ışıklandırmasına, Şeyh Edebali yolundaki aydınlatma armatürlerine karşı da birçok kez gerçekleştirilmiştir. Belediye Başkanlığı olarak bugüne dek yasal takibe başvurmadık. Ancak bugünden itibaren bu tür provokasyonların takipçisi olacağımızı, gerekli iş ve işlemlerde bulunacağımızı duyuruyoruz. Anıtta meydana gelen hasarın her zaman olduğu Belediye Başkanlığımız tarafından en kısa sürede giderileceğini vatandaşlarımızın bilgisine sunuyoruz.

ANINDA MÜDAHALE İLE GEREKLİ BAKIM VE ONARIM YAPILDI

Belediye Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada ayrıca belediye ilgili birimleri tarafından anıt çevresindeki incelemeler yapılarak, gerekli bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı bilgisi verildi.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

6

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Vatandaş

Yine birileri bir partiye suçlama yapacaklardır.

Aaaaaa

Belki işçilik kötüdür dökülmüştür

Atakan78

Kamera sistemi yapılsın bence anca ozaman takibi yapılır yazık gunah

bilecikli

osmanlı armasını içine sindiremeyenlerin dedeleride böyleydi

baba hakkı

bunu yapanları Allaha havale ediyorum

Misafir

Başkan acaba bu yolu kim açtı bil bakalım? Her kayi boyu simgesini yıkmayı kimden öğrendiler bir düşün. Yasal işlem baslatacaksan kendine başlat en önce. Yakıp yıkmak chp nin işidir. Senin çocuklar yapmıştır bunu.