bilecik özel çocuk akademisi

» Artık kurban satış alanına gitmek daha kolay

Artık kurban satış alanına gitmek daha kolay
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2020 ( 2 ay önce ) #EvdekalBilecik

Kurban satış alanını ziyaret eden Belediye Başkanı Semih Şahin, esnafın pazar alanına ulaşım talebini yerine getirdi.

Çeşmeleri, tuvalet noktaları, otopark alanı ve salgınla mücadelede gerekli imkanların sunulduğu Bilecik Belediyesi Kurban satış alanı vatandaş ve esnafın hizmetine sunuldu.

Belediye Başkanı Semih Şahin, Danışmanı Rafet Özbek ve ilgili birim müdürleri, kurban satış alanını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi tarafından salgınla mücadeleye dikkat çekmek amacıyla kurulan sosyal mesafeli pazarlık istasyonu önünde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Şahin, salgınla mücadelede gereken tedbirlere uyulması uyarısında bulundu.

Esnaf ve vatandaşlar arasında yaşanan pazarlık sohbetine de dahil olan Başkan Şahin esnafın, pazar alanına dolmuş talebini yerine getireceklerini kaydetti.

Başkan Şahin, Bahçelievler Mahallesinden çarşı merkezine doğru güzergahı seyreden H4 numaralı dolmuşların, kurban satış alanına da uğrayarak, vatandaşların rahat bir şekilde satış alanına gelmesini sağlayacaklarını söyledi.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

2

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Zıpkın

Belediyeye araç alımı ile ilgili yolsuzluktan ne haber. 3-5 araç alırken bile yolsuzluk peşindesiniz. Chp varsa kaos vardır.

Dalgacı

Sizin hırsızsınız iyi de bunlar mı kötü, hadi oradan densiz, önünden ye