bilecik özel çocuk akademisi

» ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2020 ( 2 hafta önce ) #EvdekalBilecik

Bilecik Belediyesi tarafından başta şehir merkezi olmak üzere Hürriyet ve Bahçelievler Mahallesinde gerçekleştirilen yağmur suyu altyapı çalışmalarında asfaltlama çalışmaları başlıyor.

Avrupa standartlarında gerçekleştirilen ve şehrin altyapı sorununu kökten çözecek olan altyapı çalışmalarında asfaltlama işi için gerekli işlemler tamamlandı.

Şehir merkezindeki işlek noktalar yanı sıra Hürriyet Mahallesindeki Kapalı Pazar ve Bahçelievler Mahallesindeki Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen altyapı çalışmalarında asfaltlama işi, 15 Eylül Salı günü başlayacak.

‘’SABRETTİĞİMİZE DEĞECEK BİR ÇALIŞMAYI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ’’

Belediye Başkanı Semih Şahin, gerçekleştirilecek çalışma hakkında yaptığı değerlendirmede, ‘’Yaklaşık 3 ay önce başladığımız ve ‘Sabrettiğimize Değecek’’ dediğimiz çalışmamızda asfaltlama aşamasına geldik. Şehir merkezi başta olmak üzere diğer alanlarda altyapı çalışması tamamlanan ve gerekli zaman aşımı gerçekleşen noktalarda ekiplerimiz tarafından asfaltlama çalışmaları başlayacak. Çalışmaların başlamasıyla meydana gelen toz ve görüntü kirliliği de ortadan kalkmış olacak. Çalışmalarımızın şehrimize ve halkımıza güzellikler getirmesini diliyorum. Bu süre zarfında bizleri anlayışla karşılayan tüm hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. ’’ ifadelerini kullandı.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

1

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Vatandaş

Kapalı pazarin oraya yağmur suyu hattı yaptın aylardır çile çekiliyor koskoca belediye işleri bittikten sonra ortalığı düzeltmeden gitti yine kongrenin karşısındaki yol ikinci defa kaziliyor. 15 yıl sonra belediyeyi aldınız ekmeğe minibüse zam veriyorsun bu iş böyle olmaz