Başkan Emre: “Milletvekilimize yapılan çirkin saldırıya itiraz ediyoruz” | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 09:32

Başkan Emre: “Milletvekilimize yapılan çirkin saldırıya itiraz ediyoruz”

Başkan Emre: “Milletvekilimize yapılan çirkin saldırıya itiraz ediyoruz”
Son Güncelleme :

20 Haziran 2022 - 22:34

36 okunma

Deva Partisi Bilecik İl Başkanı Kadir Emre, yaptığı açıklamada, “Milletvekilimiz ve Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımız Sayın Mustafa Yeneroğlu’na yapılan çirkin saldırılara Türkiye’nin 81 ilinde güçlü bir şekilde itiraz ediyoruz. Hukuksuzluklara, kabadayılıklara geçit vermeyeceğiz. Mücadelemizi, ülkemizde tam demokrasiyi inşa edene dek sürdüreceğiz. ” dedi.

Deva Partisi Bilecik İl Başkanı Kadir Emre, yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

Bugün, DEVA Partisi’nin tüm Türkiye’deki teşkilatları değerli basın yayın kurumları yoluyla, kamuoyu ile Milletvekilimiz ve Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımız Sayın Mustafa Yeneroğlu’na yapılan çirkin saldırılara Türkiye’nin 81 ilinde güçlü bir şekilde itiraz ettiğimizi paylaşıyoruz.

Bugün Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan genel merkezimizde konuya ilişkin değerlendirmelerini kamuoyuyla paylaştılar.

Sayın Genel Başkanımızın ifade ettikleri üzere; Emniyet Genel Müdürlüğü; dün yaptığı açıklama ile haksızlığı, kabadayılığı, hukuksuzluğu koruyan bir metin yayınlamıştır. Kimin kimden cesaret aldığı ortadadır.

İnsanlara parmak sallayanların arkasında kimlerin olduğu ayan beyan ortadadır. Şunu özenle belirtmek gerekir ki; muhatabımız zor şartlarda canını dişine takarak güvenliğimizi sağlayan emniyet personeli değil, polis teşkilatımızı siyasete alet edenlerdir. Hukuka ve kanuna uygun davranan, zor şartlarda çalışan tüm emniyet teşkilatı mensuplarına bu vesileyle teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Değerli basın mensupları, Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımıza, Milletvekilimize, Yol Arkadaşımıza yapılan saldırılar karşısında asla susmayacağız.

Türkiye Cumhuriyeti’nin, hukuk tanımazların devlet katında görev yapacağı bir yer olmadığını biliyoruz. Genel Başkanımızın vurguladığı gibi; Önümüzdeki ilk seçimde hukuk namına, adalet namına ve demokrasi namına büyük bir zafer elde edeceğiz.

Bizler, DEVA Partisi Bilecik İl Teşkilatı olarak kararlıyız. Hukuksuzluklara, kabadayılıklara geçit vermeyeceğiz. Mücadelemizi, ülkemizde tam demokrasiyi inşa edene dek sürdüreceğiz. Hepinizi saygıyla selamlıyoruz.

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments