» Başkan Karabıyık: “Bilecik’e 71.869.284 TL kaynak aktarıldı”

Başkan Karabıyık: “Bilecik’e 71.869.284 TL kaynak aktarıldı”
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2020 ( 2 ay önce ) İlik ver, umut ol!

AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Sosyal Koruma Kalkanı çerçevesinde pandemi sürecinde Bilecik’e 71 milyon 869 bin 284 lira kaynak aktarıldığını belirtti.

İl Başkanı Karabıyık, sosyal koruma kalkanı verilerini paylaştığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’un talimatlarıyla ilimiz ve Türkiye genelindeki Sosyal Koruma Kalkanı verileri. Salgın boyunca 71.869.284 TL kaynağı ilimize aktaran hükümetimiz pandemiden etkilenen hemşerilerimizin yanında olmaya devam ediyor.” ifadelerine yer verdi.

 

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

5

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bilecikli

3 defa başvurdum bu süreçte. 1 ayı geçkin evde olduğum dönemde faturalarımı ev kiramı ödeyemediğim için gazım elektriğim kesildi. Bende e-devlet üzerinden başvurdum. Üçünde de ret cevabı geldi. Gerçekten ihtiyacı olanlar aldı mı bilemem ama hakkımsa şayet bana ve benim gibilere verilmeliydi.

Arif

2 kez başvurduk pandemiden dolayı işe gidemedik ama birtürlü şu 1000 tl çıkmadı arkadaş ? İlla AKP’ye üye mi olmamız lazım ?

Akkurt

Bu kaynaklar kimlere aktarıldı

nail11

YORUMLARA AÇIK DEİLSENİZ GAZETECİLİĞİ BIRAKIN CAFER GİBİ YORUMLAR SİLİNİYOR AÇIKCA YANDAŞ OLDUĞUNUZ YILLARDIR BELLİ BU İŞİ YAPAMIYORSUNUZ