» Başkan Şahin: “Canlı Şahidi Benim”

Başkan Şahin: “Canlı Şahidi Benim”
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2020 ( 4 hafta önce ) İlik ver, umut ol!

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Osmaneli Belediye Başkanı YMMM Münür Şahin, tüm Türkiye’nin tartıştığı bir konuya açıklık getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Üniversite diplomasının sahte olduğu ile ilgili kamuoyunda gündeme gelen iddialara açıklık getiren Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul İktisadi Ticari Bilimler Akademisi’nde kendisinden bir üst sınıfta okuduğunu hatta üniversite yıllarında beraber futbol oynadıklarını söyledi.

Diploma tartışmalarının çok yanlış olduğunu ve canlı şahidinin kendisi olduğunu aktaran Başkan Şahin, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

TARTIŞMAK ÇOK YANLIŞ

Bugün Cumhurbaşkanımızın diplomasını da tartışmak çok yanlış,canlı şahidi benim. Aynı okul mezunuyuz onlar bizden bir üst sınıftaydı, ben 3’teyken onlar 4’üncü sınıftaydı. O zaman bizim okulumuz yanmıştı ve İstanbul İktisadi Ticari Bilimler Akademisi olarak geçiyordu. Sonra Marmara Üniversitesi’ne dönüştürüldü. Ben 1980 mezunuyum.

KISA SOHBETTE GEÇMİŞİ KONUŞTULAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Üniversitede okul takımındaydık. Kendisiyle en son görüşmemizde futboldan bahsettik. İncirli’de o zaman futbol sahası vardı. Ben sahanın durumundan bahsettim.’Çok kötü bir sahaydı orası’ diye. ‘Evet çok tozlu ve çok kötü sahaydı’ şeklinde kısa bir sohbetimiz oldu. Ama tabiî ki bazen şöyle söylüyorum: Türkiye’de o kadar çok yalan politikalar yapılıyor ki, siyasi parti ayırt etmeksizin herkes için geçerli. Biz futbol değimiyle anlatayım, top kendisinden taça çıkıyor, ‘Hocam’ diye el kaldırıyor.Onun gibi hareketlerle karşılaşıyoruz.

 

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

7

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ahmet

BERABER FUTBOL OYNADIĞINIZI SÖYLÜYORSUNUZ, FUTBOL OYNARKEN BERABER ÇEKİLMİŞ BİR FOTOĞRAFININZI YAYINLAYINIZ.

Numan

Olur sana yayinlar sende bakarsin sanki o donem tayyip cok unlu o yuzden resim cekilecek ne kadar bos muhanbet ediyonuz ya

Nazmi ÜNVER

Yalanlarınız nereye kadar sürecek EYYYY numan…………

Adil

Trol numan her habere bi cevap yazmışsın

ahmet

Numan kardeş isterseniz ben 50 sene evvel lise arkadaşlarımla çektirdiğim fotoğraflarımı göndereyim.Hatta asker fotoğraflarımı da göndereyim. Selamlar.

Serhat

Siz 80 mezunusunuz Tayyip Erdoğan 81 mezunu Tayyip Erdoğan sizden 1 sınıf üst olduğuna göre 79 mezunu olması gerekirdi hadi olamadı 80 mezunu olması gerekirdi sizinle aynı dönem ama Tayyip Erdoğan 81 mezunu yalanı destekli sallayın
(Eğer haber tekzip edilmezise bugünün tarih 24.08.20)

Adil

Turkiyedeki yaşayan tek şahit olarak kayıtlara geçti