bilecik özel çocuk akademisi

» BAŞKAN ŞAHİN GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

BAŞKAN ŞAHİN GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2020 ( 2 ay önce ) İlik ver, umut ol!

Belediye Başkanı Semih Şahin, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

Özellikle çevre iller başta olmak üzere birçok şehirde gerçekleştirdiği temaslar ile Bilecik’e kazandırılması planlanan projeler hakkında bilgi alan Başkan Şahin, bu kez CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu ile birlikte Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un da katıldığı İl Belediye Başkanları toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

Başkan Şahin gerçekleştirilen toplantı hakkında sosyal medya hesabında yaptığı değerlendirmede, ‘’Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun’un başkanlığında düzenlenen toplantıda il belediye başkanları olarak bir araya geldik. Şehirlerimize kazandırılması planlanan çalışma ve projeler hakkında Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’na bilgiler verdik. Oldukça verimli geçen toplantıda şehirlerin her alanda gelişmesi için bilgi ve tecrübe paylaşımı yapıldı’’ ifadelerini kullandı.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

5

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ALI TURKMEN

BUNLARIDA ADAM YERINE KOYUP HABER YAPIYONUZ YA PES

Vatandaş

Ne kadar gereksiz yorum yapıyorsun ışınımı gelmedi

Zıpkın

İkisi içinde gereksiz bir görüşme.

Gurbetci

5 maske dagitamayanlar Ataturk havalimani pistine hastane yapanlar suriyede turk toprandan suleyman sah turbesini pkk pyd ypg bolgesine kacirip toren yapanlar istanbul ankarada pkk bayragi goklere cekenĺer fetoye ovguler ozleyenler parsel parsel yasatanlar yakin zamanda 18 adayi yunana verenler yap islet hazineden kurus cikmacak dediler gecen ucan hasta odediler gecmeyen ucmayan hasta olmayanlarda odedi sehitlere gazilere toplanan paralara hesap veremeyenler merkel kiskaniyor diyenler tabi kiskanacak chp belediyeleni eskisehir belediyesinin as evleni kapatmadilarmi once arastirin bilmeden kimseye camur atmayin yolunuz acik olsun CHP belediyeleri birakin camur atsinlar

Bilecikli

Gurbetçi yorumcu yorumunda chplileri anlatmışın.