bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Başkan Şahin’den Zehir Zemberek Mehmet Seven Açıklaması

Başkan Şahin’den Zehir Zemberek Mehmet Seven Açıklaması
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2020 ( 1 ay önce ) #EvdekalBilecik

İYİ Parti İl Başkanı Halil Şahin, sosyal medya hesabından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le ilgili açıklamalarda bulunan Mehmet Seven’e zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Geçmiş dönemlerde Bilecik’te Belediye Başkanlığı ve Milletvekilliği yapan Mehmet Seven, sosyal medya hesabından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le ilgili, “Sayın Akşener hırsızlar yanında sen olsan ne yapacan bozdaki bahçeli evi nasıl aldın.“, “Oyu parti genel başkanı hırsızlar yanınızda, söyledik seçilmeden önce iyi parti istanbul il başkanı fetöcüdür dedik dediğimiz çıktı.,Bu liderlerin hepsinden bir cacık olmaz“, “FETÖ’cü Meral hanım neler yapıyorsunuz halkımız izliyor” paylaşımlarında bulundu.

Seven’in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımın üzerine İYİ Parti İl Başkanı Halil Şahin, yaptığı açıklamada CHP’li üyelerin sosyal medya hesaplarından sürekli İYİ Parti hakkında iftirada bulunduklarını, bununla ilgili ittifak ortağı CHP’nin Bilecik il başkanı Metin Yaşar’ı göreve davet ederek gereğini yapmasını beklediklerini söyledi.

Hata’nın bir kere olacağını, ikinci yapılanın kasti olduğunu vurgulayan Başkan Şahin, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“KİMLERE AYAKÇILIK YAPMAKTADIR?”

Sosyal medya hesabında İYİ Partimizi ve güzide genel başkanımız Anatürk Meral Akşener Hanımefendiyi hedef alarak mesnetsizce ifadeler kullanan CHP üyesi ve eski siyasetçilerden Mehmet Seven ne hesaplar peşinde koşmakta ve kimlere ayakçılık yapmaktadır. Yoksa derdi Türkiye genelinde ve Bilecik ilimizde kurulan ve başarı elde eden Millet ittifakı ortaklığını yerle bir etmek midir?

“AYNI PROJENİN MİMARLARINDANMIDIR?”

Sevgili Mehmet Seven ve Avareleri 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Atatürk ve Türk milliyetçilerinin Bozüyük ilçemizdeki dik duruşu doğrultusunda kazanılmasına rağmen Millet İttifakı Belediyemiz hakkında, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce zaatının seçimleri PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP seçimleri kazandırmıştır, sözü ile Mehmet Seven’in sarf ettiği cümleler ile aynı dili kullanmaktadır. Ayrıca “Adam Kazandı” diyerek genel seçimleri de baltalayan düşünce yapısı ile doğruluğu olmayan sözleri ifade eden Mehmet Seven aynı projenin mimarlarındanmıdır?

“HUKUKİ SÜRECİ BERABERİNDE GETİRMEKTEDİR”

Yine Kendisini kaybederek İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu beyefendi hakkında iftiralarda bulunması ve Bilecik ilimizin siyaset anlayışını yerle bir etmeye çalışan açıklamalarda bulunması hukuki süreci beraberinde getirmektedir. İYİ Parti Türkiye genelinde Millet İttifakımızın dokusuna zarar verecek zihniyete sahip değildir. Liderimizden, yönetici kadrolarımıza kadar her bir üyemiz partimizin kararlarına sadakat ile bağlı olarak hareket etmektedir.

“MESNETSİZ İTHAMLAR..?”

Nitekim Ne CHP İl Başkanı ne Merkez İlçe başkanı ne de milletvekili, Muharrem İnce’nin açıklamasında sessiz kaldıkları gibi üyeleri olan Mehmet Seven’in mesnetsiz ithamlarına karşı duruş sergilemeyerek açıklama tenezzülünde bulunacaklarmıdır?

“MEHMET SEVEN SİYASİ KİMLİĞE SAHİPTİR”

Mehmet Seven denilen zat-ı muhterem güzide ilimizde hem belediye başkanlığı hem de milletvekilliği yapmış siyasi kimliğe sahiptir. Bu yüzdendir ki basit bir siyasi kişilik olsa Bilecik İYİ Parti İl Başkanlığı olarak cevap vermeye gerek duymayacaktık. Çünkü Lider kadrolarımıza resmi sosyal medya hesabı olan facebook üzerinden aşağılayıcı ve küçük düşürecek paylaşımlarda bulunmaktadır. Kanıtı olmadan bu derece paylaşımlar yapmak kimsenin haddine değildir. Sayın Seven Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsız yargısı ve Cumhuriyet savcılarımız görevleri başındadır. Ne derdin şikayetin varsa Bilecik Adalet Sarayı’nın kapıları tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sonuna kadar açıktır. Akıl vermeye gerek yok.

CHP İL BAŞKANI METİN YAŞAR’I GÖREVE DAVET ETTİ

Sürekli sosyal medya hesaplarından İYİ Parti hakkında iftirada bulunan CHP üyeleri hakkında Güzide Ortağımız CHP’nin il başkanı Sayın Metin Yaşar’ı göreve davet ederek gereğini yapmasını bekliyoruz. Hata bir kere olur ikinciye yapılan kastidir.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

3

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Tırcı

Yahu başkan onun siyasi kimligi biteli çok oldu muhtar olamaz kafaya takılacak biri degil

Murat

Dostum yaşlı kurt adam olana denir aklına kazı bunu asıl kafaya takılacak insanları takmadığınızdan sonuç böyle oluyor

Misafir

Sahte ülkücü fetocularla kemalist fetocular birbirine düştü desene…