Başkan Yaşar’dan Belediye Başkanı Şahin’e Destek Mesajı | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 23:52

Başkan Yaşar’dan Belediye Başkanı Şahin’e Destek Mesajı

Başkan Yaşar’dan Belediye Başkanı Şahin’e Destek Mesajı
Son Güncelleme :

26 Mart 2021 - 15:51

35 okunma

Bilecik Belediyesi tarafından şehir merkezindeki billboardlara asılan “İstanbul Sözleşmesi Kimden Korur?” başlıklı afişlerin ardından, tepkilerin çığ gibi büyümesi üzerine CHP Bilecik İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, Belediye Başkanı Semih Şahin’e destek mesajı yayınladı.

Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda CHP ve Belediyeye yönelik olumsuz algı oluşturulmaya çalışıldığını iddia eden Başkan Yaşar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:”

“BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

“Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Belediyemize yönelik kamuoyunda olumsuz algı yaratma amacı güdülen çirkin karalama kampanyasının gerçek amacının, Ülkemizin karşı karşıya kaldığı büyük sorunların konuşulmasını önlemeye dönük gündem değiştirme çabasından başka bir şey değildir. Çöküşünüzü bu suni gündemlerle durduramayacaksınız. Hem İstanbul Sözleşmesinin hem de Belediye Başkanımızın sonuna kadar yanındayız.#başkanımızınyanındayız”

Diğer yandan, makamında Başkan Şahin’i ziyaret eden ve destek mesajı veren Başkan Yaşar’a, CHP Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukçu ile İYİ Parti Belediye Meclisi Üyesi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses’de eşlik etti.


İLGİLİ HABERLER:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, soruşturma başlatıldığını duyurdu

Başkan Yıldırım’dan Belediye Başkanı Semih Şahin’e tepki

Başkan Şahin’den Billboardlarla ilgili ilk açıklama

Başkan Şahin hakkında suç duyurusunda bulundular

Başkan Yaşar’dan Belediye Başkanı Şahin’e Destek Mesajı

YORUM YAP

2 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
misafir
1 yıl önce

Yüzlerinizdeki o müstehzi gülüşün anlamı nedir, müsebbibi olduğunuz kepazelikle Bilecik twitter da trendtopic oldu, “ulusal çapta Bilecik’i nasıl da rezil rüsva ettik” diye gurur mu duyuyorsunu, nedir yani?

Misafir
1 yıl önce

Öğretmenler tacizci değildir. Haddinizi bileceksiniz.