bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» BEBKA YÖNETİM KURULU BURSA’DA BULUŞTU

BEBKA YÖNETİM KURULU BURSA’DA BULUŞTU
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2017 ( 3 sene önce ) Önemli: Maske, Mesafe ve Temizlik!
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Temmuz ayı toplantısı Bursa’da yapıldı.
Bursa Valisi İzzettin Küçük BEBKA Temmuz ayı yönetim kurulu toplantısı için Bursa’ya   gelen Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Bilecik Valisi Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı, Bursa Valiliği Tarihi Heykel Hizmet Binası’nda bulunan makamında ağırladı.
Bursa Valiliği Şeref Defterini imzalayan Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve Bilecik Valisi Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a yeni görevlerinde başarı temennilerini ileten Bursa Valisi Küçük, Bilecik Valisi Büyükakın ve Eskişehir Valisi Çakacak birlikte BEBKA Bursa Ofisinde düzenlenen toplantıya katıldı.
Eskişehir Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Başkanı Çakacak’ın Başkanlığında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Oğuz Sertler, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail Ateş, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Hasan Çepni’nin katıldığı Yönetim Kurulu toplantısında, gündemindeki konular ele alındı.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?