Bedelli Askerlik Kredisi Alma | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 23:23

Bedelli Askerlik Kredisi Alma

Bedelli Askerlik Kredisi Alma
Son Güncelleme :

27 Eylül 2022 - 12:04

216 okunma

Askerlik görevini yerine getiremeyecek ya da getiremeyen kişiler için ücret ödeyerek askerlik yaptıkları sayılır. Bunun olması için de belli bir ücret ödemeleri gerekir. Bu ücretin ödenebilmesi için bedelli askerlik kredisi alınır.

 

Alınacak olan bedelli askerlik kredisi o dönem için belirlenen faiz üzerinden hesaplanır. Faiz olmadan bu krediden yararlanmak mümkün değildir. Bedelli askerlik kredisi veren bankaları araştırarak en düşük faiz uygulayan bankadan askerlik hizmeti için kredinizi alabilirsiniz. Bedelli askerlik kredisinden faydalanmak isteyenlerden belli şartları yerine getirmesi istenir. Olumlu şartların olmadığı durumlarda bedelli askerlik kredisi verilmez.

 

Bedelli Askerlik Kredi Şartları

 

Kredi çekmek istenildiğinde belli şartlar istenir. Bedelli askerlik kredisi için de tüm şartlara uygun olmak önem arz eder. Krediyi ödeyebileceğiniz bir gelirinizin olması gerekir. Aylık olarak aldığınız paranın kredi taksit tutarına yeterli gelmesi önemlidir. İpotek gösterilmesi durumunda eş varsa yazılı bir onayın eş tarafından verilmesi şarttır. Detaylı olarak bilgi alınmak istendiğinde https://hiperaktifkredi.com/bedelli-askerlik-kredisi/ sitesine göz atabilirsiniz.

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments