» Belediyeden Büyük Hizmet İnternet Bedava

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden Pazaryeri Belediyesi, İlçedeki vatandaşlara ücretsiz internet hizmeti sunabilmek amacıyla Çarşı Meydanı sınırları içinde bulunan belirli noktalara Wi-Fi cihazları yerleştirdi.

İlçede bulunan Fatma Koç Parkı ve etrafında belirli noktalara kurulmuş internet altyapısıyla Çarşı Meydanında ücretsiz Wi-Fi hizmeti veren Pazaryeri Belediyesi, ilerleyen zamanlarda hizmet ağını geliştirmeyi hedefliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, ülke ve dünya gündemini güvenli ve ücretsiz olarak takip edebilmelerini sağlamak amacıyla İlçemiz Çarşı Meydanına ücretsiz internet noktaları oluşturduk. Çağımızda birçok konuda bilgilenmek amacıyla kullanılan interneti Pazaryeri’mizde ücretsiz ve güvenli olarak sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şimdilik Çarşı Meydanında vermeye başladığımız Wi-Fi hizmet ağını ilerleyen zamanlarda daha da genişleterek Pazaryeri Belediyesi olarak her zaman yeniliklere öncü olmak amacıyla adım atmaya devam edeceğiz” dedi.

Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinden Nasıl Yararlana Bilirim?
1. Telefonunuzun Wİ-Fi özelliğini açın.
2. Mevcut şebekeler bölümüne gelen ‘‘PAZARYERI BELEDIYESI’’ Wi-Fi ağına bağlanın.
3. Açılan internet sayfasından ‘‘ Yeni Kullanıcı’’ seçeneğini seçin
4. Telefon numaranızı girin ve kendinize ait bir şifre oluşturun
5. Telefonunuza gelen SMS doğrulama kodunu onaylayın
6. Kullanıcı girişi yaparak ücretsiz Wİ-Fi hizmetimizden yararlanın

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster

Yapmayın ya. Çalışmaz arkadaş ÇALIŞMAAAAZZZ. İnşallah bozüyükteki dolandırıcı arkadaş yapmamıştır. Çalışmaz böle bir sistem çok büyük maliyetler var düzgün çalışması için

1
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x