bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Belediyeden “Dolandırıcı” uyarısı!

Belediyeden “Dolandırıcı” uyarısı!
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2020 ( 3 hafta önce ) Kızılay Her Perşembe Bilecik'te!

Bilecik Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Bilecik Belediyesi ve Belediye Başkanı Semih Şahin’in ismini kullanarak dolandırıcılık faaliyetlerinde bulunulduğunun tespit edildiği bildirildi.

Konuyla ilgili vatandaşların itibar etmemeleri gerektiğinin belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

Alınan ihbarlar üzerine şehrimizde meydana gelen dolandırıcılık faaliyetlerinden dolayı Bilecik Belediyesi tarafından vatandaşlarımızın ve tüm ticari faaliyetlerde bulunan işletmelerin uyarılması gereği görülmüştür. Bilecik Belediyesi ve Bilecik Belediye Başkanımız Semih ŞAHİN’in isimleri kullanılarak, dolandırıcılar tarafından para talebinde bulunulduğu tespit edilmiştir.

Kurumumuz tarafından hiçbir kişi ya da işletmeden bu şekilde bir talepte bulunulmadığı hususunu kamuoyuna sunmak ile birlikte, vatandaşlarımızın ve işletmelerimizin bu şekildeki telefon ile veya bireysel görüşmelere itibar etmemeleri, benzer durumlarla karşılaşan vatandaşlarımızın gerekli mercilere şikayette bulunmasını önemle rica ederiz. Tüm vatandaşlarımıza önemle duyurulur.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

1

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
HAK VE HUKUK NEREDE...

Kendilerine baksınlar bir istanbuldan getirdikleri kişilere baksınlar ne alıyor maasları ne hepsinin altına arac çekilmiş sekreterleri var kormaları var şöförleri var artık halkın yorumuna bırakıyorum bu kişileri