» Bilecik 09 Ocak 2020 Tarihli Vefat Bilgileri

Bilecik Güncel Vefat Haberleri. Bilecik Güncel 09 Ocak 2020 Tarihli Vefat Bilgileri. Bilecik Haberleri, haber228.com’dan okunur..

HALİS DEMİR

Cengiz Çelik ve Hayati Memiş’in kayınpederleri, ilimiz esnaflarından Zeliha Çelik ve Sebeha Memiş’in babalarıHALİS DEMİRvefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Kurtköy Camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye katılmak isteyenler için saat 12:00’da Kültür Sitesi üzerinden araç kaldırılacaktır.

Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

ŞERİFE TÖRE

İl Sağlık Müdürlüğünden emekli İlyas Töre, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesin de çalışan Tevfik Töre ve Tekmar’da çalışan İsmail Töre’nin anneleriŞERİFE TÖREvefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Kayıboyu Camisinden kaldırılarak Kepirler Köy mezarlığına defnedilecektir.

Haber228 olarak merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

MEHMET GÜVEN

Fatma Güven’in eşi, Selçuk ve Serdar Güven’in babaları, Hafize Büber Güven’in kayınpederi, Recep ve Mehmet Can Güven’in dedeleri, emekli astsubayMEHMET GÜVENvefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip İmamhatip Tatbikat Camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir.

Haber228 olarak merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

0 0 Oy
Yazıyı Değerlendirirmisiniz?
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster