BİLECİK BELEDİYESİ DİKİŞ KURSU GÖREN KADINLAR İSTANBUL GEZİSİYLE EĞLENDİ! | Bilecik HaberBilecik Haber

1 Aralık 2022 - 00:07

BİLECİK BELEDİYESİ DİKİŞ KURSU GÖREN KADINLAR İSTANBUL GEZİSİYLE EĞLENDİ!

BİLECİK BELEDİYESİ DİKİŞ KURSU GÖREN KADINLAR İSTANBUL GEZİSİYLE EĞLENDİ!
Son Güncelleme :

26 Eylül 2022 - 9:20

10.807 okunma

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen İstanbul Turu’na Bilecikli kadınlarla birlikte katıldı.

Bilecik Belediyesi dikiş kurslarında eğitim gören kadınlara yönelik düzenlenen İstanbul Gezisi ile kadınlar Boğaz Turu ve Rahmi Koç Müze ziyareti yaptı. Başkan V. Melek Mızrak Subaşı ve belediye personelinin de katıldığı gezide kadınlar gezi boyunca oldukça eğlendi. Başkan V. Melek Mızrak Subaşı; “Dikiş kurslarımızda eğitim gören kadın hemşehrilerimizle birlikte güzel bir gezi yaptık. Rahmi Koç Müzesi ve İstanbul’u8n eşsiz boğazında güzel anılar biriktirdi. Tabi bu gezide bize en büyük desteği veren, hiçbir ricamızı kırmayan ve her alanda iş birliği yaptığımız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Büyükşehir Belediye yetkililerine teşekkür ediyorum. Bu imkanları oluşturdukça bu tür programlarımız devam edecek.” İfadelerini kullandı.

Geziden oldukça keyif aldıklarını belirten kadınlar da Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti. Gezi programı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

 

YORUM YAP

1 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
patron
2 ay önce

iyide il.e başkanının ne işi var orada…? acaba dikiş kursuna odamı katılıp mezun oldu..??